MES -TAI -LIETUVA !
Viskas įmanoma, tik reikia siekti užsibrėžto tikslo!!!

N A U J I E N O S

Brangūs tautiečiai, lietuviai ir svečiai, sveikinamės su visais, užklydusiais į šį tinklapį. Nuo šiol skelbsime Lietuvoje vykstančius įvykius bei nutikimus su aitriu politikos prieskoniu, žodžiu - vienus tarkuosim už tai, ką prisidirbo, o kitus - kol dašils, kad reikia būti žmogumi kad ir kas nutiktų.

 2020-04-04

PIKNIKAI  IR  VAKARUŠKOS  TABU

Saulei keliant laipsnius termometruose, jaunimėlis pajunta nežabotą aistrą mergikes pakirkinti, o kaimo diedukai - nusižiūrėtas moteriškes čiupinėti. Taip knieti gamtoje piknikus surengti ar palėbauti pjankėse pas draugelius.

Rytoj Verbų sekmadienis, neužilgo ir šv.Velykos, tai chebrytė dairosi kur normalią vietą gamtoj užsiimt lauželiui sukurti, šašlyčiokų pakepti, gamtą apteršti. Bet policija irgi po brūzgynus šniukštinės, ypač po didžiuosius miestus patruliuos kariai bei karo policija, iškylautojus gaudys ir baus. Beliks per petį paplekšnoti ir savoj chatoj po vieną pasigerti.


2020-04-03

VERYGAI  TRŪKO  KANTRYBĖ

Sulaukdamas daugybės skundų, priekaištų ir skambučių iš visų pusių, sveikatos ministras matuoja savo kantrybės taurę. Pyksta, bet stengiasi neperžengti kompetencijos ribų. Viskuo besiskundžiantiems miestų merams pasakė konkrečiai: imkitės  pagaliau tvarkyti savo reikalus, o ne dejuokit kaip mergos.


KUR  VEDA  SEIMO  BALAGANAS

Kol medikams algų nepakėlė, šie verčiasi kuo išmano. Šimtas respiratorių, nupirktų už projektui „Laikykitės, Medikai“ paaukotus pinigus, sklando internete. Viena medikė, turėjusi juos perduoti Vilniaus psichiatrijos ligoninei, ėmėsi aferų.

Tą paviešino „Laikykitės, Medikai“ akciją organizuojantis žurnalistas A.Tapinas. Apsimetę pirkėjais kolegos įsitikino: sutampa ir serija, ir numeriai. Kad suaukotos priemonės pardavinėjamos juodojoje rinkoje, įtarimų buvo ir anksčiau.


ORAS  ŠYLA  ERKĖS  KYLA

Netrukus gardžiai ir virusas bus pamaitintas, erkės ir uodai, ir kiti mirtį nešantys mikrobai. Tobulas meniu iš gamtos kirs mums per sveikatą. O jos ne fontanai. Ne mūsų naudai pasitarnaus neužilgo įkaitęs oras. Užuot šaldžiusi tuos parazitus, gamta elgiasi priešingai. Pavargo ji nuo visko, bet tai kur mums dėtis?


ELEGANTIŠKI  MIKROBAI

Pasirodo, dailus manikiūras - totali mikrobų imperija! Amerikos medicinos koledžo jaunieji mokslininkai, atlikę eksperimentus ir mikrobiologines analizes su dviem grupėmis, pateikė šokiruojančias išvadas.

Štai kodėl manikiūras ligoninėse draudžiamas. Naguose be manikiūro rasta 4 rūšių bakterijų, o ant nulakuotų - apie 17 rūšių bakterijų kolonijos! Gal dorovės policija patikrins ir mūsiškes seseles?


2020-04-02

MUŠASI  GARSIAI,  SKIRIASI  TYLIAI?

Kritiškų aplinkybių sugrūsti namuose žmonės, panašu, nebemoka normaliai sutarti. Anksčiau probėgom matėsi ir viskas gerai buvo, o dabar gaunasi apribota laisvė? Erzina buvimas šalia, tai tuoj į smurtą ir kulokas snukin pareina. Daug kam stogas nučiuoš, o kurie vieni gyvena, užjaučia kitus ir tyliai džiaugiasi ramybe.

Policija skundžiasi, kad nebespėja į iškvietimus važiuoti. Padaugėjo atvejų, kai apsivogę tipai spjaudosi ir grasina pareigūnus ar apsaugos darbuotojus užkrėsti virusu. Laikykitės, vyrai, duokit tokiems į kaulus!  https://www.youtube.com/watch?v=40Y1nISG4VU


VIENI  AUKOJASI,  KITIEMS  DZIN       

Niekaip nedašyla karantinuotiems asmenims, kad gyvai bendrauti uždrausta. Suprantam, ir kad šuo šikti nori, bet vistiek kažkaip reikia spręsti. Klaipėdos rajono policija užfiksavo, kad griežtoje saviizoliacijoje turinti būti koronaviruso prigriebta medikė po Gargždus vedžiojo šunį!

Pasivaikščiojo, su žmonėmis pabendravo. Todėl dabar dėl karantino nesilaikymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Medikė, o nežinojo, kad baudos ohoho kokios!


2020-04-01

IŠ  PARŠŲ  NĖRA  KO  TIKĖTIS

Seimo kėdes subinėmis trinantiems pasipūtimo netrūksta: dėl algų medikams kėlimo ėmę sumas iš palubės, gavo nulinį rezultatą. Valdantieji siūlė nuo 50 iki 100 proc. dirbantiems infekcinių ligų skyriuose, o konservatoriai užsimojo net iki 150 proc. visiems medikams.

Kažkoks balaganas. Medikai liko labai nusivylę prie suskilusios geldos. Sveikatos ministras lenktynes prilygino įžūliam pasityčiojimui ir pasiūlė keistis vietomis, kad suprastų, ką medikams košmarmečiu tenka atlaikyti. Pasak prezidento, tai gėdingas fiasko.


E-PAMOKOS  CHAMIZMO  VIRŠŪNĖ

Nuotolinis mokymasis atskleidė šlykštų, žemą ir vulgarų mokinių elgesį. Psichologiniu smurtu, necenzūriniais žodžiais, patyčiomis iš mokytojų bei visokio ilgio birkomis ir kiaušiukais vaikai smaginasi užduočių languose. Lyg būtų maža, kažkas įmetė atviros pornografijos scenų.

Elementari pagarba + sugebėjimas laikyt srėbtuvę užčiauptą jiems absoliučiai nesuprantami. Ko gero, jų tėvams su elgesiu ir protu ne visi namuose, jeigu atžalos tiek smarvės viešai išpila.


2020-03-31

SEIMO  NARIAI  SUSIPEŠĖ  DĖL  PADĖJĖJOS

Tokio margo seimo matyti neteko - sėdėjo užsimaukšlinę kaukes, akinius ir pirštines. Atrodydami kaip žalios mėsos ceche, nuo juokų perėjo prie pykčių. O priežastis vyrų ginčams - moteris. Mat trijų seimo narių padėjėja susirgo koronavirusu. Ne sifiliu gi...

Aiškinosi įraudę, su kuriuo ką veikė, kokių ryšių turėjo, su kuo dalykiškai santykiavo. O ji net medikams nesakė, kur vaikščiojo. Pavargę pjautis seimo nariai nusismaukė kaukes, atseit neprakvėpuoja ir vienas kito neatpažįsta.


JEI  MAKUFELIS  NUČIUOŽĘS

Norėdami atlaikyti šitą brudą, turim PATYS saugotis daugiau negu reikia. Valyt viską nuo tv pultelio, telefono iki durų rankenų. Bet grupelėmis žvengiantis jaunimėlis, parvarę buduliai su vargonų skylėm žabtuose ar kiti nedakištukai gadina tautos reikalus.

Lenktyniauja, kuris toliau skreplį ar sėmką nuspjaus, šnapso daugiau išmauks. Ne baliukų laikas ir net ne ateiviai puola, čia daug rimčiau. Per tokius neužsikrėsti - misija neįmanoma.


KARANTINO  IGNORUOTOJAMS  KALĖJIMAS

Štai ir baigsis aimanos, kad apsaugines kaukes dalinti kaip rinkimų lankstinukus privalo, kad mazgočių ant veido nenešiosim, o mieste kur norim ten vaikštom. Už karantino režimo pažeidimą izoliotiems 14 dienų - tūkstantinės baudos, jei užkrės kitus žmones, viešnagė kalėjime neilga, tik 5 metai.

Visi bus sekami teisėtai ir per mobiliuosius telefonus. Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė pataisas, atrišo rankas policijai, tad baudų drėbtels. Sako, tikslas - ne bausti, bet suvaldyti. Krapštykit babkes, drąsuoliai!


ŠIURPIOS  TIESOS  NEBESLEPIA

Antrieji mūsų angelai sargai - medikai, nuolat esantys pavojaus zonoje, pasirodo, irgi nežino, kur nuo ko susirgo ir kada gali vėl apsikrėsti! Padėtis kritiška ir nevaldoma, tiesos ieškoti nėra prasmės.

Dažna ir stipri dezinfekcija rezultatų nelabai duoda, kai stenantys ir bezdantys židiniai nuolat šalia drybso. Belieka melstis ir atšokti vieni nuo kitų lyg nuo ugnies.

 

2020-03-30

NEČIPUOS  STEBĖS  SVETIMĄ  SKAUSMĄ

Apsikrėtusius asmenis saviizoliacijoje policija stebės per naują informacinę sistemą. Savanoriai kasdien klaus apie sveikatą, temperatūrą, siūlys psichologinę pagalbą. Užfiksuotus duomenis matys savivaldybės ir medikai.

Jei pacientas pratrys ar nutars aplankyt medikus dėl dantų ar kitų skausmų, medikai tikrins, ar jam galima. Žodžiu, dantų skausmą malšinsim degtine ir žaliais burokais. Aistrą - plačiais delnais. Nugarą masažuosim brūžindami staktas. Gal ir apendicitą operuosimės patys?


JAU  SUDARINĖJA  TESTAMENTUS  

Daugiau nei pusė mūsų brangiojo Seimo narių priklauso rizikos grupei, o į darbą eiti privalo. Įsitvirtinę kaip seni paminklai, neišrausi. Nuotoliniu būdu tegali komitetų ir komisijų posėdžius pravesti. Jei, neduokdie, parlamentarai užsilenks ir sukris kaip blakės, tai greitai atsparesnį seimą rinksime?


2020-03-29

SPIRITĄ  NAUDOS  NE  PAGAL  PASKIRTĮ

Pievas išmirkę konfiskuotu brendžiu ir kitais prabangiais gėrimais, pareigūnai tokiais vaizdais širdies nebeplėšys. Vilniaus prokuratūra dovanoja daugiau kaip 17600 litrų alkoholio, t.y. gryno spirito, dezinfekcijai ir sveikatos priežiūros priemonėms gaminti.

Jį gaus Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių situacijų centras. Kitaip lietuviams mišios, nes virusas šienauja be gailesčio, o dezinfekcinis skystis nudegina arba stiprią  alergiją sukelia.


SUDIE  MANIKIŪRUI  IR  BLAKSTIENOMS

Įdomiai Žemė patvarkė: pavargusi nuo modernios civilizacijos, leido kilti infekciniam karui. Miestai apmirę, visi tupi namuose. Vyrai pamatė savo vaikus, sužinojo kelintoj klasėj mokosi, su žmonom pasikalbėjo: suprato, kad jos visai mielos.

Fifoms sunkiausia - teko prašyti nudažyt ataugusias plaukų šaknis, lupti gelinį manikiūrą, mirksėti be dirbtinių blakstienų. Valso ritmu be namų tvarkytojos su šluostėm suktis. Prie viryklės trypčioti baiminantis, valgys šeima šedevrus ar ne. Karantinas - akistata su nuoga tiesa.


2020-03-28

ABSURDO  TEATRAS  LIGONINĖJE

Kažkam vargas dėl proto ir padususių mikrobų. Kauno klinikinėje ligoninėje į atskirus maišelius sudėtas naudotas vienkartines apsaugos priemones, kurias dėvėjo su infekuotais koronavirusu dirbantys gydytojai, priversti naudoti vėl ir vėl!

Premjeras Skvernelis labai supyko ir pareikalavo, kad sveikatos apsaugos ministras atleistų ligoninės direktorių A.Naudžiūną, ir laukia paties Verygos paaiškinimų. Ministro likimas kaba ant...


JEI PIMPALO NENULAIKO, TAI...     

Nepaisant visų inovacijų, naikinimo procesas įjungtas. Klimato atšilimas, potvyniai ir gaisrai, kibernetinės atakos, įvairūs sukčiai, pavojingiausi virusai. Skaudu, bet Lietuva kaip senmergė - patvarko kas netingi. Vieni puošia, kiti košia.

Mirčių daugėja, kaip nekeista Ukmergėje protrūkis, Klaipėdoje taip pat. Šis miestas jabakų pilnas nuo seno, dėl AIDS tiesiog nepralenkiamas. Nenulaiko birkos klaipėdiečiai, ir kitus dar apkrečia. Tokį „titulą“ turint imunitetas silpnas, užtat ir krenta kaip musinus vulgarus.


AIŠKĖJA COVID-19  IŠTAKOS

Kad koronavirusą užnešė šikšnosparniai iš Junano provincijos, jau aišku, bet abu virusai labai giminingi. Kontrabandoje į Kiniją aptikri skujuočiai gali būti EUREKA!

Klestinti skujuočių prekybos rinka yra lyg bomba su laikrodiniu mechanizmu. Viso pasaulio saugumas - ant kortos. Tačiau turguose kinus žavi tiek egzotiškų padarų, kad į sveikatą nusipjaut. Juos užveda egzotiška mirtis.


2020-03-27

NEIŠKRAPŠTO  IŠ  PRABANGAUS  VIEŠBUČIO

Aktyviai priešinęsi karantinavimui parvykėliai staiga pakeitė taktiką. Užuot džiaugęsi laisve, pusė iš viešbučio išeiti nenori! Patiko apartamentai, skanūs patiekalai ir dykinėjimas. Pofik ta izoliacija, kai visi aplink šokinėja, patarnauja.

Iš „Crowne Plaza“ žmonės bus perkelti į pigesnius viešbučius - savivaldybei prabanga neįkandama. Tą sužinoję "izoliuotieji" sukėlė triukšmą: bandysit mus iškelti - su žurnalistais darysim skandalą! 


SUSIMOKAM,  O  TADA  MIRŠTAM?

Vyriausybės smūgis apsileidėliams - griežtinamos bausmės dėl karantino nesilaikymo. Siūnam kaukes, perkam dezinfekcinį skystį ir būnam sterilūs kaip kūdikėliai!
Jei Seimas pritars, paprastiems žmonėms įpaišys nuo 500 iki 1500 eurų, įmones ir firmas pamelš nuo 1500 iki 6000 eurų.
Taigi jūsų santaupas + pelną nušienaus. Kažkokia masinė giljotina... Paguoda tokia, kad katafalkai yra dviejų rūšių: tiesiai į kapines, arba pakeliui ekskursiją padaro...


PSICHOLOGAI  PATARIA  NEVIDURIUOTI

"Svarbiausia -  neknisti sau proto įkyriomis mintimis. Šį laiką vertinkite kaip laisvę dirbti savo tempu ir savais prioritetais. Jei darbo nėra - skirkit laiką tam, kas teikia malonumą: skaitykite knygą, žiūrėkite filmus, mankštinkitės, susitvarkykite spintas, sandėliukus.

Mūsų smegenys negali tuo pat metu daryti 2 dalykų - intensyviai dirbti ar skaityti romaną, ir nerimauti dėl viruso", - ramina psichoterapeutas G.Chomentauskas.

2020-03-26

GŪDŽIĄ  NAKTĮ  MINTYS  ŠVIESIOS

Pagaliau namooo! Priverstinai uždaryti viešbučiuose šimtai į gimtąją Lietuvą grįžusių žmonių paleidžiami. Dvi paros ne artimųjų glėbyje, o "svetingam barake", susigrūdus po keturis ar aštuonis, tikrai nepriminė komforto. O kai kam labai patiko tokia izoliacija.

Ačiū šlovingajam Verygai, karantino sąlygos pakeistos į žmoniškas. O sprendimą jis priėmė naktį tuo metu, kai vieni miega, o kiti birbinasi.


TAUTOS  ĮNIRŠIS  -  NE  ŠUNS  PAUTŲ  KASYMAS

Gal tokio greito išlaisvinimo ir nebūtų, jei ne aršus tautiečių pasipriešinimas, grumtynės, muštynės. Netgi policijos pajėgos ir medikai nesusitvarkė. Lietuviai kitaip nemoka, tik kumščiais ir peiliais. Mini revoliucija? To Šimašiui per daug!

Gelbėdamas kailį, visa gerkle HELP plyšavo ir pagalbos šaukėsi. Veryga išgirdo. Nuo šiol Šimašius žinos, kad čia ne atsipūtus ir pakedenus savo „remigutį“ po gėjų barus lakstyti...


GRĖSMĖ  BĖGA  IŠ  PASKOS

Gelbėdamiesi nuo koronaviruso brendam gilyn? „Daugiau nei 300 tūkst. testų ir reagentų yra lėktuve, kuris iš Changsha Huanghua oro uosto Kinijoje ir skrenda į Lietuvą", - fb pranešė premjeras.

Užuot laikęsi atokiai nuo kiniečių, ištiestom rankom priimam jų siuntinius? Juk koronavirusas atėjo būtent iš KINIJOS! Čia tas pats, kaip turėt sveiko proto ir vis tiek šypsotis žudikui.


2020-03-25

PAVOJAUS  METU  BUČIUOJAM  NUVAŽIUOJANČIUS  RATUS

Pasaulį šluojantis koronavirusas dar kartą parodė, kad nė velnio mes nepasiruošę kritinėms aplinkybėms. Valdžia griebia sau "už esmės" tik įsibėgėjus pavojui. Biznieriai, pamynę žmogiškumą, medikams būtinų apsauginių kaukių dėžutę parduoda už 300 eur. Info sistemos patenkintos rezultatais, o sumaištis daugeliui žmonių rimtai išderino protus.


LIETUVOJE  BUS  KOMENDANTO  VALANDA?

Televizija ir žiniasklaida darbą atlieka tobulai - kuo daugiau sureikšmintos neigiamos informacijos, kuo baisesnių faktų, kad bobutės turėtų apie ką aimanuoti, o ramių žinių ir adekvataus plano - nifiga. Apklausose ir tiesioginėse transliacijose klausinėjama - gal ir Lietuvoje reikėtų kaip Italijoje įvesti komendanto valandą?

O vestuvės neatšaukiamos - atseit meilė nugali mirtį. Na, jeigu su prezikais ir kojinėm dulkintis gali, tai kodėl nesibučiuoti per kaukes...


KAUKĖ  -  DAR  NE  ANTSNUKIS

Pas Šventą Petrą nuklydę žmonės skaudžiai įrodo, kad ir perdėtai saugantis, ir nesisaugant rezultatas beveik toks pat... Lietuvoj ermydelis, o medicinines kaukes vieni vertina kaip auksinę priemonę, kiti - kaip antsnukius.

Žagsi, kosija, čiaudo ir nesilaiko elementarių perspėjimų. Jei taško savo mikrobus į visas puses, gal verta tokiam abaldujui vožtelti į marmūzę?


Grįžti į peržiūrą


Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

UA-82870661-3