Nepaperkama lietuvių komanda

   Sveiki, lietuvaičiai! Nesvarbu, kur jūs gyvenate, Lietuvoje ar kur nors užsienyje, nes mus legaliai ištrėmė. Išvažiavome ne savo noru - išvažiavome todėl, kad norėjome išgyventi ir pasirūpinti savo artimaisiais, šeima. Tačiau situacija Lietuvoje vis blogėja. Bandžiau prieš kelerius metus feisbuke priešintis, turėjau ir nemažai gerbėjų, kurie mane visokeriopai palaikė ir kuriuos vertinu, bet mafijozai užblokavo paskyrą ir praradau daug reikalingų kontaktų bei draugų.

 

      Mano vienas klasiokas feisbuke juokėsi iš manęs, tipo Tadas Blinda atsirado, bet aš ir mano komanda būsime vardan teisybės baisesni už šį praeities veikėją. Nes mes nevogsime iš turtingųjų, o teisėtais būdais atimsime iš tų, kurie apgaulės būdu vogė iš mūsų: iš tavęs, iš manęs, ir visų mūsų.

 

      Šiai dienai matau, kad nebegalime ramiai tylėti, todėl kviečiu visus vienytis ir vėl atsikovoti Lietuvą iš korumpuotų privilegijom ir riebiais atkatais persisunkusių struktūrų - politikos, verslo ir biurokratijos elito mafijos. Vieningai pilietiškai nusiteikę iškovojome laisvę iš sovietų, todėl dar sykį kviečiu susitelkti ir atkovoti iš naujo mūsų tautą. Pastebiu, kaip atsiranda tai vienas tai kitas, kas bando pasispardyti feisbuke, bet jų paskyros greitai blokuojamos arba pašalinamos, niekas net nesužino. Todėl nebendraukite feisbuke: verčiau junkitės į Lietuvišką socialinį tinklą www.lttauta.eu, jis toks pats kaip feisbukas, tik nepriklauso mafijai ir politikai iki čia neprisikapstys.

 

      Daug metų bandau ką nors pakeisti Lietuvos gerovei, bet vienas to padaryti negaliu. Per vieną radijo stotį panašiai bandė žmonėms aiškinti, kad reikia keisti savo požiūrį, ir maniau, kad jie eina teisinga kryptimi. Bet keletą dienų atidžiau pasiklausęs išgirdau, kaip jie kaltina žmones dėl visų politikų nesąmonių - taip pikta paliko, o prisiskambinti į laidą nepavyko, todėl parašiau, kaip šlykščiai jie apkaltina žmones. Prie ko čia žmonės, kurie išrinko degraduojančią valdžią, - mes juk rinkome gerus žmonės, o jie parsidavė mafijai. Jei būtų mūsų valia, tikrai didžiąją dalį atleistume iš pareigų su įrašu ar net susodintume į kalėjimus.

 

      Taigi, mieli tautiečiai, šiai dienai galiu pranešti tokias naujienas, kad nedidelė grupelė nieko nepakeis, ir jei aš ar kas kitas aktyviai šiaušis, viskas kol kas tuščiai. Išeitis yra susivienyti, todėl šiam tikslui kuriame judėjimą "NEPAPERKAMA LIETUVIŲ KOMANDA", kuris reikalaus politikų skaidrumo. Ne prašysim, o reikalausim, bet aš vienas esu tik šiaudas šieno kupetoje ar lašas vandenyne: be jūsų palaikymo nieko nepakeisiu. Todėl sakau konkrečiai ir atvirai: jei esate prieš, galite nekomentuoti, tokia nuomonė nereikalinga, bet jeigu palaikote ir pritariate, ryžtingai einam pirmyn. Ir prašome mus paremti nors iš pradžių, kol tvirtai įleisime savo šaknis gerindami Lietuvos ateitį.

 

    Nereikia didelės paramos, nors po vieną kitą eurą kas mėnesį perveskite į mūsų sąskaitą, kuri bus nurodyta internetinėje svetainėje, tačiau jeigu turite galimybę daugiau paremti, būsime tikrai dėkingi. Jūsų pinigai reikalingi tik bendriems tikslams, o visą ataskaitą kiekvieną savaitę skelbsime svetainėje. Turėkite omenyje, kad procesas nepajudės, jeigu nepalaikysite mūsų morališkai ir finansiškai - tokiu atveju ir toliau liūdnai stebėsime, kaip visokie mafijozai lipa mums ant galvų.

 

     Sąskaita svetainėje gali keistis, nes banditai išplitę visame pasaulyje, todėl jie mėgins visais būdais su mumis susidoroti, bet nesijaudinkime - esu numatęs sistemą, kuri negalėtų disponuoti mūsų turtu, o visą ataskaitą, kaip ir minėjau, teiksime kiekvieną savaitę šioje svetainėje. Svarbūs dalykai prasideda nuo mažų švarių žingsnelių.

 

     Dar kartą noriu pasinaudoti proga ir pakviesti sąmoningai jungtis prie mūsų socialinės grupės svetainėje www.lttauta.eu, grupė vadinasi Nepaperkama lietuvių komanda. O jeigu pastebėsite ten užsiregistravusius įtartinus mafijozus, būtinai informuokite mus - pasirūpinsime, kad jie dingtų iš svečių sąrašo. Taip pat ieškomi dori pretendentai ir kiti darbuotojai.

 

     Mūsų dar planuojamus bei jau atliktus darbus visada galėsite matyti šioje svetainėje. Šiai dienai pagrindinis tikslas yra priversti švelninti karantiną ir pateikti visą ataskaitą, kur iššvaistyti paskolinti pinigai. Taip pat atidaryti ligonines, kad žmonėms vėl būtų teikiamos gydymo paslaugos, o ne mirtų šalia ligoninių ar priėmimo skyrių durų. Tai siaubinga nepagarba ligoniams ir įžūlus Hipokrato priesaikos sulaužymas.

 

     Svarbu pakeisti karantino sąlygas žmonėms, kuriems nereikia karantinuotis, kad šie galėtų laisvai dirbti, o smulkieji verslai, kurie buvo tyčia žlugdomi ar jau sužlugdyti, būtų kiek įmanoma greičiau atkuriami.

 

     Dėsime visas jėgas, kad galėtume įkurti visuose rajonuose bendruomenės skyrius, kuriuose žmonės dirbs žmonėms, kad kiekvienas galėtų ateiti ir gauti tinkamą pagalbą, kad nebebūtų savivalės valdiškose ar kitose svarbiose įstaigose.

 

     Dėl pavojingos Astravo elektrinės: kovosime, kad nedelsiant būtų pakeistas įstatymas ir pradėta teikti visuomenei pigesnė elektra, kad būtų gautas leidimas specialaus fondo steigimui, kuris pasirūpintų saugumo priemonėmis ir visais kitais reikalingais veiksmais.

 

    Reikalausime, kad mums leistų įsteigti Tautos tyrimo tarnybą, kurios reglamento pagrindu teisėtai veikdami ištirsime neteisėtus valdininkų veiksmus nuo pat Lietuvos valstybės laisvės atgavimo pradžios. Būsime negailestingi korupcijai, todėl kaltieji bus griežtai teisiami pagal LR įstatymus, bet ne kaip paprasti žmonės, o pagal Konstituciją kaip asmenys, pasinaudoję tarnybine padėtimi bei įvykdę tautos išdavystę.

 

    Mes nesiekiame nuversti valdžios ar kitaip paveikti esamą situaciją, nenorime sukiršinti žmonių, tačiau siekiame priversti savo išrinktuosius dirbti tautos labui, sąžiningai atlikti jiems patikėtas pareigas ir prisiminti bent vieną pagrindinį priesaikos sakinį, kuriuo jie prisiekė tarnauti mums, o ne prieš mus.

 

       Mes turime daug kitų naudingų visuomenei planų, bet apie tai kalbėsime, kai subursime komandą.

 

     Mano video įrašus taip pat galite stebėti per YouTube kanalą (Lietuvių balso tv).

    Pasidalinkite šia žinia su visais savo pažįstamais, artimaisiais, kad kuo daugiau žmonių prisijungtų prie mūsų. Atsiminkite: ko negali padaryti maža grupelė, tą gali stipri visuomenė.

 

    Tiems, kurie bandys apie mane rašyti visokias nesąmones, pirmyn, nes aš išmokau negatyvią energiją transformuoti ir panaudoti ją prasmingiems tikslams, o tie, kas mane pažįsta, žino, kad einant į karą man gali patikėti savo užnugarį. Malonu, kada daug žmonių sako, kodėl aš darau kitiems gerą nemokamai, o jiems atsakau, kad man už tai Dievas atlygina, tiesiog aš pats maloniau jaučiuosi galėdamas kažką gero padaryti. Šiam sykiui tiek, nuolat sekite mano naujienas.

 

Sąskaita: Kultūros gurmanai 

LT27 3500 0100 0224 5776

mokėjimo paskirtis LTA

Gavėjas                                      Labdaros ir paramos fondas „Kultūros gurmanai“ 

Fondo kodas                               302465200

Atsiskaitomoji sąskaita (IBAN)    LT27 3500 0100 0224 5776

Banko pavadinimas                     Paysera LT

Banko kodas                               35000

SWIFT kodas                              EVIULT2VXXX

   Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 1,2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nuo sausio 1 d. – gegužės 1 d. prašymą (Forma FR0512) gyventojas turi pateikti apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai. 

Vaizdo įrašai.

Viskas įmanoma, tik reikia siekti užsibrėžto tikslo.

gallery/gfgfg (phone)

Puslapis kuriamas.

Reklama

gallery/5446a654-b251-4f78-b205-a0778ee50bb2
gallery/2

Galerija

gallery/apvalus
gallery/lt eu vėliavos

Gyvenimas

Čia gali būti jūsų reklama....

 

 

gallery/20190529_141428