MES -TAI -LIETUVA !
Viskas įmanoma, tik reikia siekti užsibrėžto tikslo!

N A U J I E N O S

Brangūs tautiečiai, lietuviai ir svečiai, sveikinamės su visais, užklydusiais į šį tinklapį. Nuo šiol skelbsime Lietuvoje vykstančius įvykius bei nutikimus su aitriu politikos prieskoniu: tarkuosim už tai, ką pridirbo, arba kol dašils, kad reikia būti žmogumi kad ir kas nutiktų.

2020-05-28

PREZIDENTO  ŽODŽIAI  LYG  AITVARAS

Nė vienam ministrui neteko "garbė" maudytis skandaluose, intrigose ir tokiame piktnaudžiavime pareigomis. Lenkų, Ramūno ir Tomaševskio garbinamas ir ginamas Narkievičius oj kaip nuodėmių liūne įklimpęs. Prezidento argumentai, kad susikompromitavęs ministras nebegali užsiimti tiesiogine veikla, - kaip aidas pamiškėj.

Bet ir toliau raito parašėlius ant patogių įsakymų, projektų ir kitų dokumentų. Paaiškėjo, kuo toks brangus tas Jarekas - ogi Tomaševskis labai ant valstiečių supyktų, jei apsidirbėlį išspirtų, lenkai išdidžiai išeitų ir sugriūtų imperija. O tada pyst ir įsmuktų konservai į valdžią.

ČIA  RIMČIAU  NEI  INSTAGRAMAS

Vaikšto lietuviai po miestą ir neįtaria, kad juos stebi ir  saugumo tarnybos, ir netolimojo užsienio propagandistai, ir pasaulį norintys užgrobti rusai ar kinai. Nė velnio nesame saugūs - daugiau negu pusė Lietuvoje įrengtų kamerų viešose vietose nifiga nesaugios. Mus seka, o to nežinome! Tokį nepatogų faktelį pripažino  Nacionalinis kibernetinio saugumo centras.

Graudu ir juokinga, tačiau ir Seime yra stebima. Kinietiškos kameros gi įrengtos. Gal su užslėptu tikslu tai padaryta? Galbūt parduoda įslaptintą informaciją? Tėvynės išdavikai!? Nesunku hakeriams prieigą gauti, prisijungti ir įsilaužti, atstukalinti kam nereikia. Visos sistemos bus išderintos, ir valstybėje - chaosas.

2020-05-26

POLITINIS  BITYNAS  ĮJUNGĖ MOTORIUKUS

Kas katinui uodegą pakels, jei ne jis pats. Ir kas skersai išilgai iškritikuos, jeigu ne oponentai. Aštrų liežuvį turi I.Šimonytė - ilgai nesilaužė ir greit sudirbo Skvernelio  valdžios nuopelnus,  išdėstytus metinėj ataskaitoj ir politinių diskusijų rytmetyje. Moderniai užkonservuota madam išsiliejo kaip pavasarį Nėris: išrėžė, kad ši valdžia neturi nė krislelio savikritikos ir pučiasi kaip varlė, „apsikarsčius savo nusipieštais medaliais“.
Kiekviena eilutė, pasiūlymai, planai išnarstyti po kaulelį: "Matome ir toliau atkaklias pastangas, jei ne pro duris, tai pro kaminą vykdyti savo reformas, kurių nepavyko prastumti pro Seimą“. Tokia jau ta politika: ant viršutinių laktų atsipūtę snaudžia, o ant žemesniųjų kapojasi ir triukšmauja.


2020-05-24

AUKSINIAI  DANTYS  SLĖPĖSI  NE  BURNOJE

Kad oro trūksta sergant širdies nepakankamumu, kraujagyslių ligomis, nestebina, tačiau kvėpavimas gali užsikimšti ir dėl graudžiai juokingų priežasčių.
Bešviesdami paciento plaučius Klaipėdoje medikai nustebo aptikę svetimkūnius. Kosulio ir karščiavimo priežastis buvo... auksiniai dantys. Nežinojo senukas, kad jo auksas giliai investuotas, tik be procentų.
Keisčiausia, kad tai 4 priekiniai dantys, o žmogelis nepastebėjo. Medikai yra ištraukę ir kitų ypatingų radinių, iš sekso mėgėjų išeinamųjų angų įvairius žaisliukus. Birbinosi patenkinti, kol sugrūdo kur nereikia pūkuotus antgaliukus. Kažkas persistengė įsiaistrinę.

UOŠVĖ  SU ŽENTU  RYŠKINOSI  SANTYKIUS
Ne visada moterys gauna į kailį nuo vyrų, būna ir atvirkščiai. Ypač kai prie buteliuko šnekėtis pavargsta, o išsakyti reikia tiek daug. Jei bute vietos maža, razborkės persikelia į laiptinę. Įpykusi pusamžė moteriškė savo žentą taip pastūmė, kad šis kojom maskatuodamas nusirideno iš antro aukšto į pirmą.
Tragikomedija tuo nesibaigė. Radviliškio policijai abudu stengėsi paaiškint kas nutiko, bet liežuviai taip pynėsi, kad pareigūnai nieko nesuprato. Apdaužytas žentas pripūtė net 3,4 promilės ir atsidūrė ligoninėje. Tačiau sukaupė paskutines jėgas, ištrūko iš medikų globos ir pabėgo. Nėr čia ko svetimą vyrą čiupinėti, kai namie brangioji laukia.

2020-05-22

PREZIDENTO  SPRENDIMUOSE  VAIDENASI  GRĖSMĖ

Dar neprasidėjus vasarai kaukėti ir pirštiniuoti valdantieji pasidarė tokie jautrūs. Nebepritaria niekam - nei susikompromitavusio ministro Narkievičiaus išmetimui iš posto, nei vienkartinėms išmokoms pensininkams.

O dabar raukosi, kad prezidentas, skirdamas vienadozes išmokas daugiavaikėms šeimoms, vos ne tyčia žlugdo valstybę ir gramzdina į skolas. Gi tų milijardų eurų neturime, kuriuos Nausėda nutarė išmokėti. Kuo ne nusikaltimas?

Ramūnai, jeigu dangstai tą arogantišką šlėktą, rūpiniesi tik savo polit'chebros reitingais ir rinkimų batalijomis, būk tu geras, išsivanok pirtyje, pasiniurkyk džiakuzėje su purslais ar pavaikščiok po tėviškės laukus. Veikia geriau negu antidepresantai.

2020-05-21

KAŽKAS  NEPERŠOKO  PER  GRIOVĮ?

Ir jau teoriškai švenčia karantino pabaigą. O šis net nežada trauktis, toliau šienauja aukas. Furistai, moksleiviai, medikai ir pardavėjos užsikrečia. Kas sekantis? Sveikatos ministras Veryga jau šmaikštauja, vyno rūšį renkasi, ir kitiems pataria kažko stipresnio muktelti, tik ar ne per anksti? Šuolis koviduotų žmonių dvigubai didesnis, suvaržymai perpus mažesni. Negi jam pofik, dzin ir lafa?

2020-05-20
ANTROJE  KADENCIJOJE  VEIDU  Į  PURVĄ

Už ačiū net šuva kito šuns nekaso. Su pinigais dar elgtis neišmokęs Kelmės rajono meras V.Andrulis eurų stebuklus sprendžia areštinėje. Nesuprato, kas sugrojo: nežabotas gobšumas ar patrauklus priedas prie algos? Šiaip ar taip, STT garbingai jį sulaikė, į automobilį palydėjo, įsodino. Tiesa, raudono Kanų kilimo nepatiesė. Gi vietinė žvaigždė. Nuskriausta. Iš reikalautų 10 tūkst. eurų už projektėlį Vaciukas gavo tik penkis. Ir tuos pačius pareigūnai atėmė! Viešosios erdvės Kelmės prieigose tikriausiai liks nesutvarkytos.

UODEGĄ  SUKA  KAIP  IŠMANYDAMAS

Skandaluose kaip pelkėje iki ausų įklimpęs susisiekimo ministras J.Narkievičius gieda kitą giesmę - kad jau turi dokumentus namo Trakuose renovacijai. Vėlęs nesąmones ir teisinęsis iki pamėlynavimo, suktas ir sąžine netrykštantis lenkas ginasi toliau: "Taip, aš turu pagrinda irodymo, kad už rinovavymo darbuš buwo atsiskaityta. Suma yra realy šyto namo. Žinau, kas urganizoja šyta šmeižto kumpanija". Ramūnas netgi labai įsitikinęs šio asabos nekaltumu ir (ne)raizgalyne viešuosiuose pirkimuose. Priešrinkiminis naivumas? Ar durnas, ar nedavalgęs jis?

VALSTYBĖS GEROVĖ MŪSŲ SVEIKATOS KAINA?

Visi ploja delnais, karantinas baigiasi, o tuo tarpu covidas užkrito ant ligoninių personalo, Rimi darbuotojų, Macdonaldo ir ypač Vilniaus rajone Žirmūnuose. Kasdien pranešama apie naujus užsikrėtusius, netgi mirtis, tačiau aplinkui visos įmonės atsidarinėja, atlapoja duris - prašom, sveteliai, užeikit. Dabar savijauta priklausys nuo to, ar užteks protelio saugotis taip pat atidžiai, ar geriausias draugas greitai bus palata ir į venas įsmigusios lašelinės.

2020-05-18 

LABAI  NORĖJO BŪTI  MATOMAIS

Šūkaliotojams rauna stogus, protestų banga užtvindė sostinę. Prie Seimo rūmų minia reikalavo greit atšaukti suvaržymus, nutraukti kaukių nešiojimą sveikiesiems ir baigt žlugdyt ekonomiką valstybėje. Juk čia laisvė - interneto erdvėse loja kas netingi, pyksta dėl priverstinių vakcinų nuo viruso. Prisiskaitę reikalavo stabdyti ir 5G mobiliojo interneto diegimą Lietuvoje.

Pirmieji atlėkė K.Juraitis ir išgarsėjusi lietuvių k. mokytoja Astra Genovaitė Astrauskė. Ją policija sausį buvo sulaikiusi Trispalvės alėjoje dėl teisėtų reikalavimų nevykdymo. Energingoji mokytoja ne tik pasipriešino policijai, bet tąsyk dažais apipylė Laisvės kalvos fragmentą. Mojuodama vėliava pedagogė šaukė, kad labai myli Lietuvą. Keista ta meilė, ką ji daro su žmonėmis...

LIETUVIŠKI  PROTAI - KAIP  MAŠINOS SANKRYŽOJ

Subruzgo mūsų išrinktieji, kaip čia geriau rinkimams pasiruošti. Kokių tik prognozių nežada: gyvenimas šviesėja, balsuoti namuose bus galima, paštu viskas bus pateikta, viskuo pasirūpinta. Skvernelis su Ramūnu čiumpa už ružavo scenarijaus, o rimtasis socialdemokratas Kirkilas pataria ruoštis pačiam juodžiausiam.
Politikos senbuvis neklysta: Lenkijoj prezidento rinkimai neįvyko, taigi COVID-19 pandemija kelia rimtą grėsmę. Su rinkimais - ir antroji viruso banga. Valdančioji dauguma kaip žiogai - zuja, šokinėja, o alternatyvaus plano neturi.

2020-05-16

ARO  OPERACIJA  PRIEŠ  BERNIUKŲ  PRATYBAS

Jie ilgai bicepsus augino, sporto salėse treniravosi, augalėlius prižiūrėjo ir tabletes skaičiavo, o staiga įsiveržė policija, "Aro" pareigūnai ir visus suguldė. Parišo 15 tipų, įtariamų narkotikų ir šaunamųjų ginklų prekyba, iškratė ir nugvelbė virš 5 kg narkotinių medžiagų ir kelis granatsvaidžius! Tokio riebaus grobio seniai nebuvo.

O farai nepagalvojo, kad vyrai narkotikų laboratoriją įrengė ne šiaip sau, gal ruošėsi rusų įsiveržimui? Būtų tėvynę gynę, priešų tankus naikinę. Ne veltui tokią amuniciją parūpino. Tipo susidraugautų su maskoliais, pavaišintų amfetaminu, šie atsipalaiduotų, kazačioką pašoktų, ir tada - pergalė! https://youtu.be/zBOvU22SIQE Ir dar kanapės neteko šeimininkų, o juk net medikai jų naudą  patvirtina. Ech, vyrai, taip skaudžiai likot nesuprasti.

2020-05-15

VOS  NESUSIMUŠĖ  DĖL  ŠLĖKTOS  JAREKO

Seime naujas skandalas! Aršūs ginčai kilo dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus. Niekaip to veltėdžio brudo laukan neiškrapšto. Lietuva jau garsėja betvarke tarp valdžios sluoksnių.
Plenarinio posėdžio metu premjeras S.Skvernelis nejuokais susikibo su ambicingu konservatorių lyderiu G.Landsbergiu. Kai šis pasiteiravo, kaip riebią dėmę dėl skaidrumo turintis J.Narkevičius gali vadovaut ministerijai, atsakingai už šimtų milijonų skirstymą keliams, Skvernelis rėžė, kad už kaltinimus be įrodymo Gabrielius gali susilaukti rimtos atsakomybės. Užtat prezidentas seniai mato lenko problemas ir netinkamumą pareigose.
Buvo tie atkatai, tegu nesigina. Prieš dešimtmetį ėjęs aukštas pareigas Vilniaus m. savivaldybėje Narkevičius galėjo daryti įtaką statybų bendrovei „Sodžiaus būstas“, laimint darželių bei mokyklų remonto konkursus. Už sėkmę konkursuose 10 proc. nuo laimėtų sumų turėjo būti skiriama politiko namo Trakuose rekonstrukcijai. Mes apšalę!


COVIDAS  MĖGSTA  ATLAPAS  NOSIARYKLES

Abipusis džiaugsmas: atviri veidai ir užkrėtimų šuolis. Žmonės džiaugiasi laisve, o klastingas virusas šiaušia spyglius ir triumfuoja. O valdžia labai stebisi, kaip čia taip - žmonės lauke patenkinti, eilės kaip prie didžiosios kinų sienos - kavinės pilnos, kirpyklos atlapos ir sporto salės sausakimšos, o virusas ima vieną po kito į savo rūpestingus gniaužtus.  Dažytos blondinės naiviai tupos, bet kad valdžia taip atbuktų...? Susitaikykit: bus ir įvežtų, ir užneštų, ir įkištų virusų. Kas žino, gal jie visi kaip prokurorai - broliai, kaimynai iš mėgintuvėlių ar mutantai.

2020-05-13

PROKURATŪRĄ  DREBINA  KORUPCIJOS  TAIFŪNAS

Ir Betingį iš FNTT vadovo pareigų išspyrė, ir slaptus pokalbius darė, ir informaciją nutekino apie ūkio banko turto iššvaistymą, daug tamsių darbelių nuveikė, kol patys garbę ir mantiją suteršė. Net paukščių pulkas taip neapšiks, kaip patys apsidergė. Jei kursiokai nuo milicijos laikų, tai antikorupcinės taisyklės jiems negalioja?
Prokuratūra paprašė teismo suimti korupcija įtariamus prokurorus Nerijų Marcinkevičių ir Donatą Puziną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūną Nerijų Valatką bei advokatą Šarūną Mickevičių.
Skamba labai gėdingai. Jie ką, durni, šitaip smigti veidu į balą? Manėsi esantys neliečiami, nesekami? Jiems viskas galima, o ant priesaikos dėjo skersą? Pasipuoš antrankiais, areštinėje pasėdės, bet sąžinė ir moralė vistiek degutu išmaliavota.

2020-05-12

NULINKO  REITINGAI  TARP  KELIŲ,  PRAVIRKS RAMŪNAS VIENUMOJ - KĘSTUTI, AR PROTAS TAU NEVEIKIA, KAD  NORI  ŠAUDYT  LIETUVOJ?

Jie į tautą veidu atsisuka tada, kai reikia balsų. Kad į valdžią patektų. Subinėm minkštas kėdes nuglostytų. Snaustų ar rūkytų per posėdžius. Ant auksinės meškerės tysantis karantinas - svajonių išsipildymas valdantiesiems. Jų reitingai kilo kaip tešla su mielėm. Kol ministriukas su kailialupiais visko nesušiko. Baisu pagalvoti - už galabytojus balsavome. Kaip tikėjome sodriu žalumu ir valstietiška kilme. Šūdas, ne politikai. Taigi nulinko kaip senas pimpis valstiečių reitingai. Veryga ir Skvernelis taip stengiasi, o va keli atmatos ką pridirbo.


KAS  SKIRIASI,  O  JIE  TAIKOSI

Ir visai netiesa, kad per karantiną reikia eiti iš proto, stumdytis namuose ir kibti į atlapus. Lietuvoje nutiko stebuklas - politiko ir pramogų žvaigždės šeima, tegu ir išsiskyrusi, nesimuša, teismuose nesitampo. Savo baltinių išvirkščių nekabina viešai. Monika Ir Andrius Šedžiai sugeba jau draugiškai dalintis sūnaus globa. O vaikas tai išlepintas - nevalgo nieko raudonos spalvos, net braškių, tiktai geltoną maistą. Taip ir mulatu galima tapti. Čia tik mes juodą duoną griaužiame.


2020-05-10

MINISTRAS  ŽUDYS  IŠ  MALONUMO,  ARBA  SEIME - "KRUVINI  VALSTIEČIAI"

Seime bus įteisintos naujos šokiruojančios pareigos - Faunos niokojimo ir mėgavimosi žvėrelių kančiomis ekspertas. Jas vienareikšmiškai eis buvęs aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Mažeika.

Tiksliau, jis jose ir dabar, bet nežmogiški ir apgavikiški veiksmai pelno tik panieką. Apgauti posėdžiavusieji ir kolegos, kurie griežtai nepritarė įstatymui, dėl sukčiavimo padavė teisman.

Dėl ko šis recidyvas? Ogi todėl, kad peržengtos žmogiškumo ribos: Mažeika suklastojo dokumentus, išdavė priesaiką ir slapta įteisino leidimą medžioklei su lankais ir strėlėmis kaip viduramžiais! Tik moralinis iškrypėlis taip sugeba. Von tokį iš valdžios!

Kažkas riebų kyšį davė, pasismaginti su žvėreliais panoro? O gal pats gyvo taikinio vietoj pabus? Į kulnus, šonus ar į subinę strėlių kiaurai gaus? Daug kam būtų malonu "ministrą" pavaikyti po miškus! Ot lėktų susišikdamas, visus krūmus aptriestų. Tada pajaustų nekaltų padarų kančias dėl turtingų ponų užgaidų. Kam trūksta ekstrymo, tegu žaidžia rusišką ruletę - keliom padlom bus mažiau.

2020-05-08
SPROGDINTAS  BMW  GERAI  PASISLĖPĖ

Kriminalinio detektyvo vertas sprogimas Vilniuje - razborkės tarp dviejų bmw paslaptingos ir netikėtos. Prie vieno bmw privažiavęs kito vairuotojas metė galingą sprogmenį ir nuvažiavo. Keisčiausia, kad be stiklų sulankstytas nelaimėlis atlapom duris užsivedė - vairuotojas skubėjo išsinešdinti ir bimbalą paslėpti! „Aro“ pareigūnai turėjo gražaus vargo, kol rado tamsoj tarp garažų. Versijos lenda kaip sliekai po lietaus. Įtariama, kad tai pasikėsinimas nužudyti, ir tą nukentėjėlis galėjo žinoti, jeigu dingo iš tokio sprogimo vietos. Žmonių mašinoje nebuvo, o Norfa nesugriuvo. Užtat policijai mįslių galybė. Savininkas trina, kad jam atseit sprogo oro pagalvės, tai ir sulinko stogas.


ADVOKATAS  ĮSKUNDĖ  MERĄ

Sąlygos vienodos visiems, tuo labiau kai esi miesto galva, o ne pusgalvis. Šiaulių advokatas E.Morkūnas nulėkė į policiją su šūsniu nuotraukų, kad pareigūnai skubiai įvertintų. Mat viešoje vietoje Šiaulių miesto meras A.Visockas įklimpo kaip reikiant - ir apsauginės kaukės neužsimaukšlino, ir per darbinį susitikimą Seimo nariui ranką spaudė, ir kvėpavo atvira nosimi prie visų. Bet ir drąsa žmogaus! Tokią baudą teks sumokėti. Skundžia šakalai kai esi švarutėlis, o jeigu yra ko prisikabinti, padroš be gailesčio.


BANDO  APGAUTI  NAUDODAMIESI  SPRAGOMIS

Gyvenimo mozaika pandemijos metu iškraipyta. Valdžia gelbėja išmokomis, bent taip palengvindama sunkią dalią, o darbdaviai atvirai naudojasi savo koziriais. Didelių nuostolių patiriantys verslai naudoja giliausius proto užkaborius, kaip išvengti išlaidų, bet ir kaip apgauti atleidžiamus darbuotojus. Vargas nežinančiam, kas jam priklauso ir kiek turi gauti basas išmetamas ant šaligatvio.


BURČIJANČIŲ  KAIP  BLUSŲ - VISADA  BUS

Sėdi ponas sotus, jaukiuose namuose šilta, klavišiukus spaudo, per kompą dalija interviu ir vistiek labai nepatenkintas, kad valdžia pratęsė karantiną. Kad burbėtų eilinis tipas, o dabar - pats Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovas S.Čaplinskas! Saugios 3 savaitės kažkam problema? Išsijuosęs reiškia nepasitenkinimą, lyg geriamą vandenį būtų valdžia uždraudusi. Karštą užsukusi. Automobilį ar namus atėmusi. Kadangi to nenutiko, mojuoja skaičiais ir tyrimų analizėmis, kritikuoja kiek pajėgdamas. Kovoja su vėjo malūnais.


2020-05-06

KĄ  BENUTARTŲ -  NEĮTIKS

Atsilaisvinant socialiniam apynasriui covidas karaliauja ligoninėse ir slaugos namuose. Gryno oro ištroškę tautiečiai atsigauna neuždraustais malonumai, kiti raukosi ir pyksta, kad aplink vaikštant daugybei besimptomių ligonių, ta bjaurybe virusu gali bet kur užsikrėsti. Vieni už karantino drausmę, kiti išdidžiai raukosi lyg jaustųsi geriau prijungtiems prie aparatų gulėti. Nežino vargšai, kad palatoj tik laisvė bezdėti. Kol vieni atvirai tyčiojasi iš valdžios ir karantino reikalavimų feisbuke, protingesni saugo save, šeimas ne tik nuo virusinio, bet ir nuo iškraipyto informacinio brudo.

NAUJI  GŪSIAI  IŠ  BALTARUSIJOS

Keliautojai ir ne namisėdos atsikvepia: gegužės vidury Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiams bus galima laisvai varinėti tarp Baltijos valstybių. Tačiau pavojus ateina iš kitur. Slopsta gyvačių ir šikšnosparnių kinietiškas virusas, tai naują bangą parūpins baltarusiai furų vairuotojai. O batka Lukašenka pavojų nepripažįsta - ir grėsmę nuo Astravo elektrinės, ir koronavirusą vadina masine psichoze. Chamiškas rėksnus neatsakingas bailys. Nes tik drąsūs ir protingi vadovai mato reikalo esmę.

2020-05-04

SOSTINĖ  IGNORUOJA  MINISTRO  TVARKĄ

Veryga labai supyko. Ir visai pagrįstai. Vilniaus savivaldybė spjovė į ministro reikalavimus, kaip dalinti kodus tyrimams, ir susikūrė savo tvarką - nusprendė vadovautis savais kriterijais, naudoti savo sistemą tiek registracijai, tiek tyrimams.

"Toks elgesys kelia labai rimtą susirūpinimą. Jeigu savivaldybė savarankiškai nusprendžia nebesilaikyti operacijų vadovo sprendimo, tai tikrai kyla grėsmė, kad jie gali ir kitus sprendimus priiminėti kitokiu principu. Tikiuosi, kad pažeidusiems tvarkas bus pritaikyta atsakomybė“, - rėžė ministras.

ĮŽŪLŪS  IR  ĮKYRŪS:  ĮDOMU,  AR  ILGAM

Kas deda skersą ant įstatymų, skleidžia propagandą užsimaukšlinę nekaltųjų kaukes, daro ką nori, skraido kur įsigeidžia ir tokie įkyrūs, kad sunku apsakyti? Rusijos aviacijos begemotai varinėja per tarptautinę oro erdvę virš Baltijos jūros pirmyn atgal į Kaliningradą, stebėdami nesavas teritorijas. Orlaiviai viską ignoravo: skrido be skrydžio plano, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio nepalaikė ir garsiai šaipėsi iš NATO pilotų, kurie per mėnesį 4 kartus specialiai kilo lydėti maskolių lėktuvų, kad nešiktų ant mūsų Lietuvos.

VALSTIEČIAI  MES  APKALTĄ  OPOZICIJAI

Seime vėl gaidžių peštynės - pliekiasi ir tiesą tampo kaip kramtoškę. Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas D.Gaižauskas nori apkaltos komiteto opozicijos atstovams dėl nutekintos tarnybinės informacijos, dėl konservatorių leidimų dirbti su slapta informacija. Opozicijos atstovai rėkia, kad tai - politinė medžioklė! Turėjo būti patvirtintos tyrimo išvados dėl I.Rozovos keliamos grėsmės ir artimų ryšių su rusų diplomatais, bet valdantieji ir opozicija parengė savo išvadų projektus. Taigi vadovas gavo nelauktuką.

2020-05-03

PRIVERSTINIS ALPINIZMAS  SU  KEIKSMAIS

Lietuva lygumų žemė, bet prasibrauti iki buto - kaip lipti į Everestą. Kol neišsiaiškina, kam priklauso turtas, teismų maratone pliekiasi bendrovė KIV su „Infostendu“. Statybininkų vagonėliu, pastoliais ir šiukšlių krūvomis sausio pabaigoje KIV užbarikadavo įėjimą į gyvenamą namą, o Mozūriškių gatvės daugiabučio pirmam aukšte gyvenanti Danuta B. jau keli mėnesiai vyrą Joną neįgaliojo vežimėlyje išstumia per balkoną!

Po pluošto skundų policijai darbininkai vagonėlį šiek tiek atitraukė, o pastolius ir šiukšles paliko. Topinis pasiūlymas iš policijos: į savo butus gyventojams pataria brautis kaip vagims - lįsti per rūsį arba pro langą.

2020-05-01

ŠIMTŲ  EURŲ  DALINIMAS -  REITINGŲ  KILNOJIMAS

Krizinio šoko ir virusų purtoma Lietuva stena, o valstiečių užmojai sukasi apie artėjančius rinkimus. Dabar aišku, iš kur tas dosnumas visus išmokom paremti, gerą žodį tarti, eurų atseikėti. Ogi valdančioji dauguma, oponentų kumščiuojama ir drožiama, kaip žieminius paltus kedena savo reitingus - su viltimi spokso į tautiečius.

Turėtų žmonės prie balsavimo kabinų atsiminti, kas eurines injekcijas vasaros pabaigoj suleis, niūrų karantiną prašviesins ir gyvenimą spalvotai nudažys. Pamiršo valstiečiai, kad reitingai kaip štanga - sunki, dažnai krenta, dantis išmušti ir koją sulaužyti gali.


2020-04-30

AUKŠČIAU  BAMBOS  ŠOKINĖT  NEVERTA

Keisti dalykai toj mūsų Lietuvoj dedasi, pilasi kaip iš gausybės rago. Tikrai gyvenam užburtoj stebuklų šaly: Antavilių pensionate Nemenčinėje apie covido protrūkį sužinota tik atsitiktinai, nors medikai turi sočiai testų ir įrangos. Kupiškyje daugiabutyje griaudėja sprogimai, sostinėje automobilius girtos bobos varto, o jaunimas,  prisidūsavęs nuo pornuškių, neišsitenka hormonų audrose.

Per parą atsiradus ne 5, ne 10, o 31 naujam apkrėstajam valdžia ir žiniasklaida triumfuoja - pandemija gęsta. Kurioj čia vietoj ir kam? Saugotis reikia, o ne beviltiškai nusišnekėti. Gal proto lemputės blanksta ar suvokimo pulteliai nebeveikia, kad taip be ryšio skiedžiama.

2020-04-29

ABIEJŲ  GALŲ  NEUŽKIŠ

Švelninimo etapai Lietuvoje grūdasi vienas po kito, o pašaipus ir negailestingas covidas tėkšteli taip, kad mažai nepasirodo. Mirčių Amerikoje nemažėja, kad ir ką plyšauja rėksnys antinas Donaldas, gražuolių audinių fermoje Nyderlanduose viruso židinys knibžda kaip skruzdėlynas.

Premjeras planuoja laisvės atrakcijas, o štai Kretingos rajone viruso dalgis skaudžiai prasinešė po Kartenos slaugos ligoninę. Tai imamės už proto, ar pasileidžiam kaip įkyrios sparvos ir varom į kitas šalis dar virusų parsivežti?


AUKSINIAI  PAŽADAI  TAPS AUKSINIAIS  SVOGŪNAIS?

Čia egzaminas visoms šalims, žmonių psichikai ir sveikatai. Kas kaltas, kad karantino diena Lietuvai kainuoja apie 2 mln. eurų. Tačiau šviesa tunelio gale matosi. Premjeras žada daug pagalbos ir pašalpų iškritusiems iš rinkos, ieškantiems darbo, pensininkams ir kitokiems nelaimėliams.

O iš kur gaus tuos laisvus milijonus? Aimanų daug: tai biudžetas kiauras, tai pandemija viską pragriaužė, tai keliam tautą iš krizės. Gal konfiskuotus eurus panaudos? Kiek realūs tokie pažadai? Gyvi žmonės - ne kryžiukai suvestinėse. Kapinėse kryžių ir taip gana.


2020-04-28

MĖGINTUVĖLIO  IR  KALKULIATORIAUS  DVIKOVA

Ir taip  stebi, ir anaip tiria - nesueina galai, nors tu ką. Nesutampa šalyje tikslus užsikrėtusių skaičius. Skaičiavimo sistema mėtosi vienais faktais, o laboratorijos analizai rodo kitus. Veryga ramina: atauškit, gęsta ta pandemija.

Ne veltui anksčiau šūdukus į degtukų dėžutes kišdavom - analizai nemeluoja. Tai kaip čia yra - nauja taktika žmones raminti, ar laboratorijų įranga nebetikėsime? Gal ji rodo tai, ką ministrai stengias užtušuoti?

APSUKĘ  RATĄ  SMIGSIM  ŽEMYN?

Atsigavusi nuo pirmo šoko tauta ir valdžia nesutaria, ar jau laikas užrišti karantiną, ar dar laikyti mūsų kvėpuokles uždengtas. Užmojai platūs iki apsikakojimo - ir lauke sportuosim, ir tenisą žaisim, ir kavines atakuosim, ir skrydžiai nežinia į kur bus.
Lekia į turgus, centrus, kavines ir izoliuotieji, ir sveiki. Gausis ląstelių ir nanobotų dalybos, tiksliau - galingi virusiniai mainai. Galbūt nauja olimpinė šaka Covid Change atsiras?

RANKA  RANKĄ  PLOVĖ,  KOL  ELITAS  SUSIPJOVĖ
Lietuvoje bliūkšta garsiausi skandalai - sekliai išgyvena nūdnas dienas. Juos pačius sudoroti ir teismuose užtampyti žada. Sulaikyti ir paleisti advokatai kaltinimų šlapdribą permetė ant STT: į prokuratūras kreipęsi prašo pradėti ikiteisiminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba, viešina slaptus intriguojančius pareigūnų laiškelius, apie daromą poveikį teisėjai bei smskes su garsiais įtartinais latvių verslininkais.

2020-04-27

VALDŽIA  LEIS  NUSIIMTI  KAUKES!

Ir bėgs tauta Kriugerio nagų karpytis, negyvenamos salos žmogystų įvaizdžio keisti. Tokį antikvarinį daiktą kaip knyga galės paimti. Zoologijos sode su gentainiais pasišnekėti - tiek laiko patys išbuvę narvuose gerai žvėrelius suprasim.

Supančiotos, bet neužveržtos iki tošnaus smaugimo nuo šiandien atkunta kirpyklos ir nagų priežiūros salonai, bibliotekos, muziejai ir zoologijos sodai. Kaukės ant veido griežtai privalomos, bet leista jas nusismaukti, kai valgom ar geriam lauko kavinėse. Mūsų valdžia tokia humaniška!

VIENUR  PASILEIDĖLĖ,  KITUR  CIELKA

Specialistai negailestingi - žodžių nerenka. Ši krizė kaip žiurkių lenktynės tarp euro zonos valstybių. Visos turi tas pačias galimybes, finansinius resursus, todėl lenktyniauja, kuri geriausiai tuo pasinaudos.

„Kol kas Lietuvoje esame šykštūs ir lėti, o šykštus moka du kartus“, - drėbė VšĮ „Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai“ valdybos p-kas ir Pandemijos ekonomikos grupės narys Klaudijus. Anot jo, iš 5 mlrd. eurų didžiojo gelbėjimo plano pinigų buvo įdėta tik 10 proc. Esam vėžlių valstybė?

ŪKININKUS  PUOLA  NE  VILKAI

Ne pilkieji gražuoliai trypia kiemuose - išlupa navigacijos prietaisus, vagia techniką, geriausią įrangą, trąšas, sėklas, netgi gyvulius. Platų biznį užsukę Norvegijoje ir Švedijoje, emigrantai dabar siaubia Lietuvą.

Iš užsienio grįžę tautiečiai tapo Rokiškio rajono ūkininkų siaubu. Iš ūkių vagiama viskas, ką galima prakalti juodoje rinkoje. Todėl ūkininkai ginkluojasi ir budi naktimis - labai tikisi, kad pavyks suvaryti šratus bent vienam plėšikui. Apdovanojimo forma nesvarbi - medaliais ar kulkom, nes metalo vagys tikrai nusipelno!


2020-04-25

MCDONALDS  DANGSTO  VIRUSUS

Pandemijos metu pamatyt žmogų be kaukės tolygu durnam stebuklui, nes visi atėjo į protą ir elgiasi atsakingai. O štai Vilniaus miesto vienam makdonaldse darbuotojai dirba be kaukių ir pirštinių, ima ir ruošia maistą plikais knėbliais! Ir mėsą vyriškis be pirštinių ruošia virtuvėje, ir panos prie bulvyčių be kaukių dirba. Tik vieno lankytojo nufotografuoti šiaip taip užsimaukšlino. Jiems gi pofik. Tipo iššūkius karantinui mėto.

PASITYČIOJIMAS  IŠ  MENININKŲ

Biurokratiniai gniaužtai neblogai trenkė per protą. Užuot palengvinę šalį  garsinančių alkanų menininkų išlikimą, Lietuvos kultūros taryba nusprendė už 88 tūkst. eurų atlikti tyrimą, ar Lietuvos gyventojus tenkina vietos kultūra! Pasitenkint kitaip galima, ne biudžetą taškant. Čia kam prisnigo į tuščias galvas? 

Užuot padėję bankrutuojantiems menininkams, kiša tūkstančius eur tuštiems projektams ir iki apsišikimo tvirtina, kad tai svarbu. Galbūt, bet tik ne dabar! Uždaryti teatrai, koncertų ir parodų salės, muziejai. Žmonės pasijuto įžūliai apvogti - juk 88 menininkai, gavę po tūkstantį, knygą parašytų, kažką vertingo sukurtų arba tiesiog pragyventų 3 mėnesius. 178 menininkai būtų laimingi, gavę ir po 500 eur. Bet tarybai px...

SMŪGIS  Į  PAŠIRDŽIUS 

Valdžios galingiausieji deda ant mūsų sveikatos ir savo sąžinės skersą. Vieni gelbėja nuo koronaviruso medikus, kiti palieka iždą atlapą. Užmojis kilnus - pagalba medikams, ligoniams, silpniausiems visuomenės nariams, ir tą atseit prižiūri finansų ministro V.Šapokos įkurtas covid-19 pasekmių mažinimo fondas, kurį patikėjo eksprezidentei Dalytei.

Tokiai griežta ir rimta moteris, o iš kilnumo šūdas atsiprašant gaunasi. Šis fondas net nėra įregistruotas, neslepia Šapoka. Keisčiausia, kad prezidentė numojo ranka ir ramiai vadovauja nelegaliam subjektui. Tai kur byra mūsų pinigai?!  Atsakymas trumpas: paaukotus pinigus vagia kas prieina arba ištaško.  

UŽPLŪDO  NEKVIESTI  TIPAI

Kam pavojus, o kam smagios puotos maro metu. Ištuštėjusias kavines, valgyklas ir kitus maisto užkaborius drąsiai nevaržomai lanko pelės ir žiurkės, ir labai džiaugiasi geru maistų be jokių nuodų. Tiesiog festivalis pilkosioms. O į mokyklą Marijampolėje bandė patekti briedis. Gaila gyvūno, jo niekas neįleido. Nežino raguotasis, kad išstypę įžūlūs briedžiukai namuose mokosi, trinasi, vietos neranda.


2020-04-23

BARDAKAS  GALVOSE  IR  POPIERIUOSE

Būna tikrų gyvulių, ramiai ėdančių žolę, o būna dvikojų - rėkiančių, su išpudalotu intelektu ir neprognozuojamu elgesiu. Čia pandemija vožė per mąstymą, ar gerai slėpė žemą kultūrą? Suirzęs Seimas šėlsta: atmeta viską, ką galima, nes iškart išbrokavo tris kandidatus į Konstitucinio teismo teisėjus, bei kandidatę į Aukščiausiojo teismo pirmininkus. Nelaiku naujokėliai akiratyje pasirodė. Kaip sakoma, neteisk kitų ir nebūsi teisiamas.

RADO  PROGĄ  ATSIKERŠYTI

Politikieriai laisvi priimti arba atmesti siūlymus, tačiau sveiko proto ribose, o įkaitintos ambicijos ir credo "ką noriu, tą darau" garbės nedaro. Mužikai, ką ir sakyti. Visko laisvoj Lietuvoj nutiko, bet per 30 metų šito nėr buvę. Stipriai susikibo Prezidentūra, teikusi 2 iš 4 teisėjų kandidatūrų, ir jas atmetusi valdanti dauguma.

Šnibždamasi, kad čia ilgai lauktas kerštas prezidentui. Žinos, kaip sakyti kandžias pastabas ir raginti elgtis protingai! Patogiau yra elgtis durnai - asmeniškai ar kolektyviai, koks skirtumas. Įdomu, ar jie apsirūkę, ar kefyru ausis plauna?


2020-04-17

PAJŪRIO  SAMANOS  PLAUČIŲ  NENUSAUGOS

Optimistai bunda. Kelia galvas ir galvutes, apie atsipūtimą galvoja. Rožines svajones puoselėja, įsivaizduoja drybsantys ant šilto smėliuko. Todėl jau dabar pajūryje graibsto namukus vasaros poilsiui. Tikisi, kad jodą iškvėpusi jūra nuo brudo apsaugos. O gal dumbliai padės. Naivuoliai. Pasieks ir virusiukas, ir AIDS. Klaipėda juk netoli. Užneš kaip reikiant.

APYNASRIS  LAISVESNIS  NEILGAM

Oj kaip norisi tikėti, žiūrint pro langus į sniegą su lietum maišantį pavasarį, kad karantinas netrukus baigsis, nelaisvė bus atšaukta, o kaukes mesime šalin. Nė velnio. Svajokit toliau. Užkrato ekstrymai su padariniais dar ilgam mus gniauš. Velykos aiškiai įrodė, kad perspėjimų tauta nesilaiko. Kiti netgi pakartotinai sugebėjo užsikrėsti. Aukštasis neatsargumo pilotažas!

KAI  SĄŽINĖ  KLYNAN  PAREINA

Artėjant Seimo rinkimams, kažkas savo šikną slepia + be muilo į kitas lenda. Per kompus iš namų posėdžiaujantys parlamentarai iškvėšo: užuot ieškoję būdų, kaip padėti iš krizės išplaukti sąžiningai mokesčius mokėjusiam verslui, pratrydo dėl įvairaus plauko pažeidėjų. Politiniai prostitutai, ne kitaip.

Nagus prisižnybusieji - į turtingiausių Lietuvos žmonių sąrašus įtraukti ūkininkai ir kiti gamtos niokotojai (kuo valstiečiai konservatorius kaltino, kuo atsimušinėjo, ir ką visi žviegė kaip paršai rujos metu, plačiau - Gėdos stulpe).


2020-04-16

LENDA  TEN,  KUR  UODAS  SNAPO  NEKIŠA

Sukčiams - rojaus metas: kibernetinės atakos ir pavojingas e-mail šlamštas apkrečia  šimtus kompiuterių. Hakeriai pluša iš peties, o kibernetinės atakos ruošiamos valstybiniu lygmeniu: priešiškoms valstybėms labai knieti įkišti savo birką į artėjančius Seimo balsavimus rinkimuose. Rusijos propagandistai netgi šimtais eurų dalina už vaizdo įrašus kaip padėką Kremliui. Kas gi savo kiaušiniais pagros ir kitiems smegenis kruš, jeigu ne maskoliai...

PRATĘSTAS  VELYKŲ  SCENARIJUS

Dyvų dyvai ant Lietuvos darosi: Vilniaus r. Nemenčinėje gyvenantys negali patekti į namus, nuvažiuoti maisto produktų, grįžti namo pas vaikus. Kelią blokavo pareigūnai, karo policija ir šauliai. Visus apgręžia ir varykit per laukus atgal. Dar savaitę visi lišnai degins benziną pamiršusieji įrodymus, tyliai išnaudos keiksmažodžių arsenalą, bet prieš uniformas nepapūsi. Ermydelis kilo dėl to, kad iš šimto 15 asmenų pažeidė saviizoliacijos reikalavimus, o siuvykla tapo plataus užkrato židiniu.

KONTRASTAS:  VILTIES  ŠVIESOS  AR  SAVIŽUDYBĖS?

Velniškai nelaiku pasklidęs užkratas ir karantinas emociškai brandžius žmones grūdina ir lavina mąstymą, o dvasiškai silpnesnius stumia rinktis lengviausią kelią. Vaikai atakuoja pagalbos linijas ir išsijuosę pasakoja apie mazochistinius savęs kankinimus ir norą nusižudyti. Kiek reikia pykti ant tėvų ir jaustis beviltiškai, kad save žaloti ir mėgautis kančiomis?

Kol vieni jaučiasi dugne, kiti mato galimybes. Nušvitęs žaliai Operos ir baleto teatras suteikia stiprybę ir viltį visiems, atlaikantiems pandemiją. Tačiau normaliu gyvenimu neužilgo mėgausis tie, kuriems užteks proto nesižudyti arba nenušokti nuo proto.


2020-04-15

NE  RŪTŲ  DARŽELIS,  NEPABRAIDYSI

Kad jaunimėlis nereaguoja į eismo taisykles, nieko keisto, bet kad seniausioji mūsų karta, t.y. bobulės, tai jau stebina. Nešasi per gatvę zebro linijų nemindžiodamos, lyg jaunystę prisiminusios. Nepagalvoja, kad užsisvajojusios gali patekti ten, į kur žiūri: https://youtu.be/8oCR4gyZOIw

Teisinasi, kad vaikai atvažiavo pasveikinti, reikia namo skubėti. Na, atlekiantys automobiliai - ne tušinuko galiukas, spragtelėjęs neišjungsi. Jei bobulytės pasidarė tokios šustrios, tai vaikų sveikinimai gali transformuotis - bus ir gėlės, ir autobusas, ir orkestras, ir apkasai...


VAISTAI  NEPADEDA.  VALGYSIM  MUILĄ?

Atsparus antibiotikams, neužmušamas vaistais, smaugia ir dusina, tačiau išsilydo prieš paprastą ūkišką muilą ir karštą vandenį. Apytiksliai tiek laiko koronaviruso užkratas išlieka ant šių paviršių:

1) varinio paviršiaus - apie 4 valandas;

2) popieriaus ir kartono - maždaug parą, t. y. 24 valandas;

3) nerūdijančio plieno - apie 2-3paras;plastiko - net iki 3 parų;

4) ore virusas išlieka gyvybingas iki 3 valandų.

Visgi, laikui bėgant, nuo paviršių virusas nyksta, silpsta, ir tikimybė užsikrėsti, pavyzdžiui, nuo plastiko (ar kito paviršiaus), kurį lietė (ar apčiaudėjo, apspjovė) infekuotas žmogus, po kelių valandų yra žymiai mažesnė nei po valandos.


2020-04-13

IŠVAKARĖSE  LAVINO  VAIZDUOTĘ

Neįprastos šios Velykos visiems: sulaužytos tradicijos, atskirti artimieji ir šeimos, įvesti ribojimai, taisyklės ir savo kailiu patirta kontrolė. Kad ir kaip nepatogu būtų keisti gyvenimo būdą, yra ir privalumų.

Uždaryti namuose žmonės bandė kalbėtis gyvai ir toleruoti kitų buvimą, laikėsi naujų papročių, tapo savo virtuvių šefais, bandė nesusipykti ir ugdė kantrybę.  O keliuose - ryžtingai ekstremali situacija: tūkstančiai vairuotojų bandė kvailą laimę: prasmuks ar ne, sulaikys ar praslysim.

Argumentus iš vakaro ruošė, tad ko tik nepasitaikė - girtų aiškinimų ir įžūlaus melo, naglų pasiteisinimų ir grasinimų. Netgi žiopliausių plėšikų titulas nurautas - chebrytė pati policijai į nasrus įlėkė iškart po apiplėšimo.

2020-04-12

Linkime, kad pakylėta šv. Velykų dvasia atgaivintų, padrąsintų, apdovanotų  naujomis  jėgomis, kurios  padėtų gyventi,  darbuotis,  išmokti  kažką  nauja.

2020-04-11

VIENI  VARGSTA,  KITI  DIDYBĖS  MANIJĄ  TENKINA

Buvome įpratę prie normalaus gyvenimo ritmo, lėkimo, darbų ir butaforinių santykių, bet tas lašelinis brudas viską sujaukė. Prieš 12 metų užpuolusi krizė buvo kitokia, ji kirto per finansus, o dabar per sveikatą. Maišai kupiūrų be jos nedaug lemia, gyvybės nenusipirksim.
Ribojimai siutan varo, kantrybę sekina, verslus žlugdo, žmones alina ir iš pusiausvyros išmuša. Krūvos produktų genda, alus bačkose surūgęs išpilamas tūkstančiais litrų, vaistai ribojami, viskas kas įmanoma - išsiderino. Kaip tokioj pekloj nepasimesti, velniai žino.
Vieša paslaptim tampa informacija, kad covid buvo sąmoningai išvestas asmeninėje laboratorijoje, jį sukūrė mokslininkas bakteriologas, o slaptam procesui vadovavo...moteris. Ne Lietuvoj, žinoma, o kažkur rytų šalyse. Padla, kitaip nepavadinsi. Numanyti galima "tiesiai per aplinkui" kas jie, bet kai protelį užgožia didybės manija ir troškimas valdyti pasaulį, tokia chernia gaunasi...


2020-04-10

PAVOJAI  IŠLAISVINA  VIDINIUS  DEMONUS

Tik mirties akivaizdoje žmonės tampa tokiais, kokie yra iš tikrųjų - atsiveria viskas, ką slėpė ir ko bijojo. Šokiruojančios info žinios sukelia masinę prichozę, blaškymąsi ir neadekvatumą. Vieni be šiurpių skaičių gyventi negali ir persmilkę tokiom naujienom, kiti ramiai vertina, o treti nusispjauna, atseit bus kaip bus.
Pakampiais štai praslenka susikūprinęs jaunuolis be kaukės, gal niekas nepamatys. Prašlepsena bobulytė: kiek Dievas skyrė laiko, tiek, ką čia dar maukšlintis. Šunys po instruktažo jau bijo šikti ant pievos, nors jų kakučius surenka šeimininkas.
Laiptinėje akylos kaimynės trūčija visus stipriomis chlorkalkėmis, užslėptom nuo tarybinių laikų. Nuo tokio smogo galima ne tik alergiją gaut, bet į reanimaciją patekti su bronchų uždegimu. Gražus pavasaris, bet toks pavojingas...

2020-04-09

UŽKARDOS  PRIEŠ  ŽMONES  AR  PRIEŠ  VIRUSĄ?

Taip glaudžiai sutelktų ir plačiai išstatytų visokio plauko galiojančių uniformų, ryžtingų pajėgų ir dvikojų šlagbaumų bei pareigūnų gyvatvorių Lietuva seniai regėjo. Gal per Baltijos kelią buvo tiek budinčių, stebinčių ir kontroliuojančių asabų.

Gerai, kad  judantys gyvi taikiniai, t.y. vairuotojai, nebus skriaudžiami. Jiems tik kategoriškai ir visais įmanomais būdais neleis patekti pas artimuosius. Turbūt ant kiekvieno kaktos pareigūnai matys raudoną mirksintį tašką "įtartinas objektas su mikrobų plantacija".

Taip ryžtingai nusiteikusios valdžios seniai bematėme. Ooo, kad Seime šitaip konkrečiai visi dirbtų, o ne šiltam politiniam voljere durnių voliotų, savo ydom kitus terštų ir nesąmones tauzytų.

 

2020-04-08

SU  VISAIS  RĖMAIS  PER  LANGĄ

Kiek reikia būti atsidavus savo profesijai, kad net ir sergant stengtis atlikti savo darbą. Iš Santariškių klinikų pasprukusi prostitutė padarė tai originaliai - iššoko pro langą. Laisvė ir malonumai juk svarbiausia. Klientų nuvilti negalima, pofik kad pati serga koronavirusu. Suprantama, kad smegenėlės nuo aistros kitaip veikia, bet drąsi buvo. Autobusu bei troleibusu važiavusią prostitutę gaudo pareigūnai.


BŪSIM  PRIVALOMI  KAUKĖTI  PLĖŠIKAI

Savo gniaužtais šalį sugniaužęs šokdinantis koronavirusas dar nesuvaldomas, aukų skaičius pamažu didėja, kiek iš jų išsikapstys, nežinia. Vos po kelių dienų šalyje įsigalioja griežtas įsakas privalomai nešioti apsaugines kaukes.

Valgysim, miegosim ir kakosime be jų, o daugiau visur tik iškėlus koją pro duris privaloma. O baudos gigantiškos! Vien sausą duoną griauždami metų metais nesutaupysime, kiek surašyti protokolai akimirksniu gali babkių nupūsti. Neliks nei pakasynoms, nei juodai dienai, nes juodesnių jau nebereikia.


TIKĖJIMAS  BE  GARANTIJŲ

O, kad tai būtų tiesa, kad sukalbėjus maldas Aukščiausiasis padarytų stebuklą. Visi aplinkui išgytų. Taptų daug laimingesni, turtingesni. Pamiršę nelaimes vėl tą patį darytų ir nieko liktų nesupratę. Tačiau tokių didelių stebuklų nebūna.

Neaišku, kas išvedė iš kantrybės vieną kunigą, kad šis piktai išrėžė: Dievas nuo visko mus apsaugos! Tebūnie, mes labai UŽ, bet realybė atvirkščia. Reiškia, Jis nusprendė kažkaip kitaip...


2020-04-07

PIENO  KARAS  TARP  BALTIJOS  ŠALIŲ?

Lyg būtų maža, be pandeminio karo gali kilti ir pieniškas. Lietuvos pieno gamintojų asociacija kreipėsi į valdžios institucijas, reikalaudama riboti pieno importą iš Latvijos ir Estijos bei lenkiškų pieno produktų įvežimą.

Ekspertai sutaria su pienininkais: jei Lietuva pradės prekybos karus su Latvija, Estija ir Lenkija, galime pritrūkti kai kurių maisto produktų + bus užlugdytas Lietuvos pieno sektorius bei sukeltas „pieno karas“ tarp Baltijos šalių! Uždarius importą latviai ir estai gali rimtai imtis atsakomųjų veiksmų. 

Ir kodėl nemylime kaimynų - tai Grybauskaitė nenuskrido latvių pasveikint su valstybine švente, tai šaipomės iš zirga galva ir jaloupuki, o dabar ir pieno tekėjimą užtvers...


2020-04-06

ATSITRENKTI  IRGI  REIKIA  SUGEBĖTI

Jaunos ir durnos, arba girtoms protelis iki pirmos sankryžos. Kiek reikia prisiliuobti, kad Panevėžyje Sodų gatvėje naktį su audine bandyti į medį įlipti? Devyniolikmetė su lapu ant savo tačkos subinės, nuspaudusi gazą, pirma bandė įskristi į medį, bet nuo smūgio apsisukusi „Audi A3“ tėškėsi į kelio atitvarus.

Trenkėsi taip, kad variklis lauk išlėkė. Draugei baigėsi daug liūdniau - ji su sunkiais sužalojimais gydoma reanimacijoje. Centre irgi pasitaikė metalinių bučinių - audinė nuskynė gražuolį BMW, nenorėjusi jo praleisti. Čia pavasaris veikia, ar audi tik vėplos vairuoja?


PIRMĄKART  VISŲ  KIAUŠINIAI  LIŪDĖS

Prezidentas deklaruoja šeimą kaip vertybę, o Skvernelis deda skersą. Liepia šventinį Velykų savaitgalį pamiršti artimuosius! Ne žodžiais, o netgi su pajėgom - ribos įvažiavimus į visus šalies miestus ir miestelius, ir pasitelks ne tik pareigūnus, bet ir karius, šaulius.

„Visi esam pasiilgę atskirai gyvenančių senelių, tėvų, kitų šeimos narių. Tačiau geriausia, ką šiandien galime padaryti dėl jų ir dėl savęs pačių - nevažiuoti sveikinti ir lankyti", - aiškina premjeras. Nors kiaušiniais tabaluojam kasdien, bet šv.Velykos tiktai kartą metuose...


KAS  IŠEIS  IŠ  KORONAVIRUSO

Ogi šis klausimas suka smegenis daugeliui. Išeis tie, kurie moka pasinaudoti nepalankiomis aplinkybėmis ir pavojaus akivaizdoje sugeba mėgautis gyvenimu. Trumpiau tariant tie, kurie dar pralys pro duris :) https://www.youtube.com/watch?v=K3_h4TX_wrg 


2020-04-05

IR SEKSAS,  IR MIŠIOS,  IR LAIDOTUVĖS  - VIENAM  FORMATE

Pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje darosi dievai žino kas! Priėjom perkeltine prasme super'pažangaus pasaulio pabaigą? Internetu vyksta ne tik šventės, muzikiniai sveikinimai, įvairūs mokymai, posėdžiai, bet ir atsisveikinimas su mirusiaisiais bei laidotuvės.

Tiesioginės transliacijos pajungtos ir bažnyčiose - šiandien Verbų sekmadienis. Tuščiose bažnyčiose kunigai, pasidėję šalia verbas, internetu laikė mišias bei pašventino tikinčiųjų verbas. Suprantama ekstremali padėtis šalyje, bet čia toks pat malonumas kaip bučiuotis per stiklą.

 

ABSURDIŠKI  PRETEKSTAI  TAMPA  UGNIMI

Karštligiškai ieškodami koronaviruso priežasčių piliečiai, rodos, atrado atpirkimo ožį - Didžiojoje Britanijoje vienas po kito deginami 5G ryšio bokštai. Esą jie sukėlė šią baisią pandemiją, nes ji atėjo iš Kinijos, kur daug tokių bokštų. Apie šikšnosparnius ir skujuočius laikinai visi pamiršo.

Metafizikai jau prieš pusmetį perspėjo, kad 2020 metai pasauliui sunkūs - pagal kiniečių mokslą pavojingiausią energiją nešantis geltonasis penketas rytuose, o Kinija ir šiaurės Italija kaip tik ten. Žiurkės metų stichija - metalas ant vandens, taigi - problemos su kvėpavimo takais ir plaučiais. Graudu, bet tai viską paaiškina.

 

2020-04-04

PIKNIKAI  IR  VAKARUŠKOS  -  TABU

Saulei keliant laipsnius termometruose, jaunimėlis pajunta nežabotą aistrą mergikes pakirkinti, o kaimo diedukai - nusižiūrėtas moteriškes čiupinėti. Taip knieti gamtoje piknikus surengti ar palėbauti pjankėse pas draugelius.

Rytoj Verbų sekmadienis, neužilgo ir šv.Velykos, tai chebrytė dairosi kur normalią vietą gamtoj užsiimt lauželiui sukurti, šašlyčiokų pakepti, gamtą apteršti. Bet policija irgi po brūzgynus šniukštinės, ypač po didžiuosius miestus patruliuos kariai bei karo policija, iškylautojus gaudys ir baus. Beliks per petį paplekšnoti ir savoj chatoj po vieną pasigerti.


2020-04-03

VERYGAI  TRŪKO  KANTRYBĖ

Sulaukdamas daugybės skundų, priekaištų ir skambučių iš visų pusių, sveikatos ministras matuoja savo kantrybės taurę. Pyksta, bet stengiasi neperžengti kompetencijos ribų. Viskuo besiskundžiantiems miestų merams pasakė konkrečiai: imkitės  pagaliau tvarkyti savo reikalus, o ne dejuokit kaip mergos.


KUR  VEDA  SEIMO  BALAGANAS

Kol medikams algų nepakėlė, šie verčiasi kuo išmano. Šimtas respiratorių, nupirktų už projektui „Laikykitės, Medikai“ paaukotus pinigus, sklando internete. Viena medikė, turėjusi juos perduoti Vilniaus psichiatrijos ligoninei, ėmėsi aferų.

Tą paviešino „Laikykitės, Medikai“ akciją organizuojantis žurnalistas A.Tapinas. Apsimetę pirkėjais kolegos įsitikino: sutampa ir serija, ir numeriai. Kad suaukotos priemonės pardavinėjamos juodojoje rinkoje, įtarimų buvo ir anksčiau.


ORAS  ŠYLA  ERKĖS  KYLA

Netrukus gardžiai ir virusas bus pamaitintas, erkės ir uodai, ir kiti mirtį nešantys mikrobai. Tobulas meniu iš gamtos kirs mums per sveikatą. O jos ne fontanai. Ne mūsų naudai pasitarnaus neužilgo įkaitęs oras. Užuot šaldžiusi tuos parazitus, gamta elgiasi priešingai. Pavargo ji nuo visko, bet tai kur mums dėtis?


ELEGANTIŠKI  MIKROBAI

Pasirodo, dailus manikiūras - totali mikrobų imperija! Amerikos medicinos koledžo jaunieji mokslininkai, atlikę eksperimentus ir mikrobiologines analizes su dviem grupėmis, pateikė šokiruojančias išvadas.

Štai kodėl manikiūras ligoninėse draudžiamas. Naguose be manikiūro rasta 4 rūšių bakterijų, o ant nulakuotų - apie 17 rūšių bakterijų kolonijos! Gal dorovės policija patikrins ir mūsiškes seseles?


2020-04-02

MUŠASI  GARSIAI,  SKIRIASI  TYLIAI?

Kritiškų aplinkybių sugrūsti namuose žmonės, panašu, nebemoka normaliai sutarti. Anksčiau probėgom matėsi ir viskas gerai buvo, o dabar gaunasi apribota laisvė? Erzina buvimas šalia, tai tuoj į smurtą ir kulokas snukin pareina. Daug kam stogas nučiuoš, o kurie vieni gyvena, užjaučia kitus ir tyliai džiaugiasi ramybe.

Policija skundžiasi, kad nebespėja į iškvietimus važiuoti. Padaugėjo atvejų, kai apsivogę tipai spjaudosi ir grasina pareigūnus ar apsaugos darbuotojus užkrėsti virusu. Laikykitės, vyrai, duokit tokiems į kaulus!  https://www.youtube.com/watch?v=40Y1nISG4VU


VIENI  AUKOJASI,  KITIEMS  DZIN       

Niekaip nedašyla karantinuotiems asmenims, kad gyvai bendrauti uždrausta. Suprantam, ir kad šuo šikti nori, bet vistiek kažkaip reikia spręsti. Klaipėdos rajono policija užfiksavo, kad griežtoje saviizoliacijoje turinti būti koronaviruso prigriebta medikė po Gargždus vedžiojo šunį!

Pasivaikščiojo, su žmonėmis pabendravo. Todėl dabar dėl karantino nesilaikymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Medikė, o nežinojo, kad baudos ohoho kokios!


2020-04-01

IŠ  PARŠŲ  NĖRA  KO  TIKĖTIS

Seimo kėdes subinėmis trinantiems pasipūtimo netrūksta: dėl algų medikams kėlimo ėmę sumas iš palubės, gavo nulinį rezultatą. Valdantieji siūlė nuo 50 iki 100 proc. dirbantiems infekcinių ligų skyriuose, o konservatoriai užsimojo net iki 150 proc. visiems medikams.

Kažkoks balaganas (plačiau - Gėdos stulpe). Medikai liko labai nusivylę prie suskilusios geldos. Sveikatos ministras lenktynes prilygino įžūliam pasityčiojimui ir pasiūlė keistis vietomis, kad suprastų, ką medikams košmarmečiu tenka atlaikyti. Pasak prezidento, tai gėdingas fiasko.


E-PAMOKOS  CHAMIZMO  VIRŠŪNĖ

Nuotolinis mokymasis atskleidė šlykštų, žemą ir vulgarų mokinių elgesį. Psichologiniu smurtu, necenzūriniais žodžiais, patyčiomis iš mokytojų bei visokio ilgio birkomis ir kiaušiukais vaikai smaginasi užduočių languose. Lyg būtų maža, kažkas įmetė atviros pornografijos scenų.

Elementari pagarba + sugebėjimas laikyt srėbtuvę užčiauptą jiems absoliučiai nesuprantami. Ko gero, jų tėvams su elgesiu ir protu ne visi namuose, jeigu atžalos tiek smarvės viešai išpila.


2020-03-31

SEIMO  NARIAI  SUSIPEŠĖ  DĖL  PADĖJĖJOS

Tokio margo seimo matyti neteko - sėdėjo užsimaukšlinę kaukes, akinius ir pirštines. Atrodydami kaip žalios mėsos ceche, nuo juokų perėjo prie pykčių. O priežastis vyrų ginčams - moteris. Mat trijų seimo narių padėjėja susirgo koronavirusu. Ne sifiliu gi...

Aiškinosi įraudę, su kuriuo ką veikė, kokių ryšių turėjo, su kuo dalykiškai santykiavo. O ji net medikams nesakė, kur vaikščiojo. Pavargę pjautis seimo nariai nusismaukė kaukes, atseit neprakvėpuoja ir vienas kito neatpažįsta.


JEI  MAKUFELIS  NUČIUOŽĘS

Norėdami atlaikyti šitą brudą, turim PATYS saugotis daugiau negu reikia. Valyt viską nuo tv pultelio, telefono iki durų rankenų. Bet grupelėmis žvengiantis jaunimėlis, parvarę buduliai su vargonų skylėm žabtuose ar kiti nedakištukai gadina tautos reikalus.

Lenktyniauja, kuris toliau skreplį ar sėmką nuspjaus, šnapso daugiau išmauks. Ne baliukų laikas ir net ne ateiviai puola, čia daug rimčiau. Per tokius neužsikrėsti - misija neįmanoma.


KARANTINO  IGNORUOTOJAMS  KALĖJIMAS

Štai ir baigsis aimanos, kad apsaugines kaukes dalinti kaip rinkimų lankstinukus privalo, kad mazgočių ant veido nenešiosim, o mieste kur norim ten vaikštom. Už karantino režimo pažeidimą izoliotiems 14 dienų - tūkstantinės baudos, jei užkrės kitus žmones, viešnagė kalėjime neilga, tik 5 metai.

Visi bus sekami teisėtai ir per mobiliuosius telefonus. Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė pataisas, atrišo rankas policijai, tad baudų drėbtels. Sako, tikslas - ne bausti, bet suvaldyti. Krapštykit babkes, drąsuoliai!


ŠIURPIOS  TIESOS  NEBESLEPIA

Antrieji mūsų angelai sargai - medikai, nuolat esantys pavojaus zonoje, pasirodo, irgi nežino, kur nuo ko susirgo ir kada gali vėl apsikrėsti! Padėtis kritiška ir nevaldoma, tiesos ieškoti nėra prasmės.

Dažna ir stipri dezinfekcija rezultatų nelabai duoda, kai stenantys ir bezdantys židiniai nuolat šalia drybso. Belieka melstis ir atšokti vieni nuo kitų lyg nuo ugnies.

 

2020-03-30

NEČIPUOS  STEBĖS  SVETIMĄ  SKAUSMĄ

Apsikrėtusius asmenis saviizoliacijoje policija stebės per naują informacinę sistemą. Savanoriai kasdien klaus apie sveikatą, temperatūrą, siūlys psichologinę pagalbą. Užfiksuotus duomenis matys savivaldybės ir medikai.

Jei pacientas pratrys ar nutars aplankyt medikus dėl dantų ar kitų skausmų, medikai tikrins, ar jam galima. Žodžiu, dantų skausmą malšinsim degtine ir žaliais burokais. Aistrą - plačiais delnais. Nugarą masažuosim brūžindami staktas. Gal ir apendicitą operuosimės patys?


JAU  SUDARINĖJA  TESTAMENTUS  

Daugiau nei pusė mūsų brangiojo Seimo narių priklauso rizikos grupei, o į darbą eiti privalo. Įsitvirtinę kaip seni paminklai, neišrausi. Nuotoliniu būdu tegali komitetų ir komisijų posėdžius pravesti. Jei, neduokdie, parlamentarai užsilenks ir sukris kaip blakės, tai greitai atsparesnį seimą rinksime?


2020-03-29

SPIRITĄ  NAUDOS  NE  PAGAL  PASKIRTĮ

Pievas išmirkę konfiskuotu brendžiu ir kitais prabangiais gėrimais, pareigūnai tokiais vaizdais širdies nebeplėšys. Vilniaus prokuratūra dovanoja daugiau kaip 17600 litrų alkoholio, t.y. gryno spirito, dezinfekcijai ir sveikatos priežiūros priemonėms gaminti.

Jį gaus Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių situacijų centras. Kitaip lietuviams mišios, nes virusas šienauja be gailesčio, o dezinfekcinis skystis nudegina arba stiprią  alergiją sukelia.


SUDIE  MANIKIŪRUI  IR  BLAKSTIENOMS

Įdomiai Žemė patvarkė: pavargusi nuo modernios civilizacijos, leido kilti infekciniam karui. Miestai apmirę, visi tupi namuose. Vyrai pamatė savo vaikus, sužinojo kelintoj klasėj mokosi, su žmonom pasikalbėjo: suprato, kad jos visai mielos.

Fifoms sunkiausia - teko prašyti nudažyt ataugusias plaukų šaknis, lupti gelinį manikiūrą, mirksėti be dirbtinių blakstienų. Valso ritmu be namų tvarkytojos su šluostėm suktis. Prie viryklės trypčioti baiminantis, valgys šeima šedevrus ar ne. Karantinas - akistata su nuoga tiesa.


2020-03-28

ABSURDO  TEATRAS  LIGONINĖJE

Kažkam vargas dėl proto ir padususių mikrobų. Kauno klinikinėje ligoninėje į atskirus maišelius sudėtas naudotas vienkartines apsaugos priemones, kurias dėvėjo su infekuotais koronavirusu dirbantys gydytojai, priversti naudoti vėl ir vėl!

Premjeras Skvernelis labai supyko ir pareikalavo, kad sveikatos apsaugos ministras atleistų ligoninės direktorių A.Naudžiūną, ir laukia paties Verygos paaiškinimų. Ministro likimas kaba ant...


JEI PIMPALO NENULAIKO, TAI...     

Nepaisant visų inovacijų, naikinimo procesas įjungtas. Klimato atšilimas, potvyniai ir gaisrai, kibernetinės atakos, įvairūs sukčiai, pavojingiausi virusai. Skaudu, bet Lietuva kaip senmergė - patvarko kas netingi. Vieni puošia, kiti košia.

Mirčių daugėja, kaip nekeista Ukmergėje protrūkis, Klaipėdoje taip pat. Šis miestas jabakų pilnas nuo seno, dėl AIDS tiesiog nepralenkiamas. Nenulaiko birkos klaipėdiečiai, ir kitus dar apkrečia. Tokį „titulą“ turint imunitetas silpnas, užtat ir krenta kaip musinus vulgarus.


AIŠKĖJA COVID-19  IŠTAKOS

Kad koronavirusą užnešė šikšnosparniai iš Junano provincijos, jau aišku, bet abu virusai labai giminingi. Kontrabandoje į Kiniją aptikri skujuočiai gali būti EUREKA!

Klestinti skujuočių prekybos rinka yra lyg bomba su laikrodiniu mechanizmu. Viso pasaulio saugumas - ant kortos. Tačiau turguose kinus žavi tiek egzotiškų padarų, kad į sveikatą nusipjaut. Juos užveda egzotiška mirtis.


2020-03-27

NEIŠKRAPŠTO  IŠ  PRABANGAUS  VIEŠBUČIO

Aktyviai priešinęsi karantinavimui parvykėliai staiga pakeitė taktiką. Užuot džiaugęsi laisve, pusė iš viešbučio išeiti nenori! Patiko apartamentai, skanūs patiekalai ir dykinėjimas. Pofik ta izoliacija, kai visi aplink šokinėja, patarnauja.

Iš „Crowne Plaza“ žmonės bus perkelti į pigesnius viešbučius - savivaldybei prabanga neįkandama. Tą sužinoję "izoliuotieji" sukėlė triukšmą: bandysit mus iškelti - su žurnalistais darysim skandalą! 


SUSIMOKAM,  O  TADA  MIRŠTAM?

Vyriausybės smūgis apsileidėliams - griežtinamos bausmės dėl karantino nesilaikymo. Siūnam kaukes, perkam dezinfekcinį skystį ir būnam sterilūs kaip kūdikėliai!
Jei Seimas pritars, paprastiems žmonėms įpaišys nuo 500 iki 1500 eurų, įmones ir firmas pamelš nuo 1500 iki 6000 eurų.
Taigi jūsų santaupas + pelną nušienaus. Kažkokia masinė giljotina... Paguoda tokia, kad katafalkai yra dviejų rūšių: tiesiai į kapines, arba pakeliui ekskursiją padaro...


PSICHOLOGAI  PATARIA  NEVIDURIUOTI

"Svarbiausia -  neknisti sau proto įkyriomis mintimis. Šį laiką vertinkite kaip laisvę dirbti savo tempu ir savais prioritetais. Jei darbo nėra - skirkit laiką tam, kas teikia malonumą: skaitykite knygą, žiūrėkite filmus, mankštinkitės, susitvarkykite spintas, sandėliukus.

Mūsų smegenys negali tuo pat metu daryti 2 dalykų - intensyviai dirbti ar skaityti romaną, ir nerimauti dėl viruso", - ramina psichoterapeutas G.Chomentauskas.

2020-03-26

GŪDŽIĄ  NAKTĮ  MINTYS  ŠVIESIOS

Pagaliau namooo! Priverstinai uždaryti viešbučiuose šimtai į gimtąją Lietuvą grįžusių žmonių paleidžiami. Dvi paros ne artimųjų glėbyje, o "svetingam barake", susigrūdus po keturis ar aštuonis, tikrai nepriminė komforto. O kai kam labai patiko tokia izoliacija.

Ačiū šlovingajam Verygai, karantino sąlygos pakeistos į žmoniškas. O sprendimą jis priėmė naktį tuo metu, kai vieni miega, o kiti birbinasi.


TAUTOS  ĮNIRŠIS  -  NE  ŠUNS  PAUTŲ  KASYMAS

Gal tokio greito išlaisvinimo ir nebūtų, jei ne aršus tautiečių pasipriešinimas, grumtynės, muštynės. Netgi policijos pajėgos ir medikai nesusitvarkė. Lietuviai kitaip nemoka, tik kumščiais ir peiliais. Mini revoliucija? To Šimašiui per daug!

Gelbėdamas kailį, visa gerkle HELP plyšavo ir pagalbos šaukėsi. Veryga išgirdo. Nuo šiol Šimašius žinos, kad čia ne atsipūtus ir pakedenus savo „remigutį“ po gėjų barus lakstyti...


GRĖSMĖ  BĖGA  IŠ  PASKOS

Gelbėdamiesi nuo koronaviruso brendam gilyn? „Daugiau nei 300 tūkst. testų ir reagentų yra lėktuve, kuris iš Changsha Huanghua oro uosto Kinijoje ir skrenda į Lietuvą", - fb pranešė premjeras.

Užuot laikęsi atokiai nuo kiniečių, ištiestom rankom priimam jų siuntinius? Juk koronavirusas atėjo būtent iš KINIJOS! Čia tas pats, kaip turėt sveiko proto ir vis tiek šypsotis žudikui.


2020-03-25

PAVOJAUS  METU  BUČIUOJAM  NUVAŽIUOJANČIUS  RATUS

Pasaulį šluojantis koronavirusas dar kartą parodė, kad nė velnio mes nepasiruošę kritinėms aplinkybėms. Valdžia griebia sau "už esmės" tik įsibėgėjus pavojui. Biznieriai, pamynę žmogiškumą, medikams būtinų apsauginių kaukių dėžutę parduoda už 300 eur. Info sistemos patenkintos rezultatais, o sumaištis daugeliui žmonių rimtai išderino protus.


LIETUVOJE  BUS  KOMENDANTO  VALANDA?

Televizija ir žiniasklaida darbą atlieka tobulai - kuo daugiau sureikšmintos neigiamos informacijos, kuo baisesnių faktų, kad bobutės turėtų apie ką aimanuoti, o ramių žinių ir adekvataus plano - nifiga. Apklausose ir tiesioginėse transliacijose klausinėjama - gal ir Lietuvoje reikėtų kaip Italijoje įvesti komendanto valandą?

O vestuvės neatšaukiamos - atseit meilė nugali mirtį. Na, jeigu su prezikais ir kojinėm dulkintis gali, tai kodėl nesibučiuoti per kaukes...


KAUKĖ  -  DAR  NE  ANTSNUKIS

Pas Šventą Petrą nuklydę žmonės skaudžiai įrodo, kad ir perdėtai saugantis, ir nesisaugant rezultatas beveik toks pat... Lietuvoj ermydelis, o medicinines kaukes vieni vertina kaip auksinę priemonę, kiti - kaip antsnukius.

Žagsi, kosija, čiaudo ir nesilaiko elementarių perspėjimų. Jei taško savo mikrobus į visas puses, gal verta tokiam abaldujui vožtelti į marmūzę?


Grįžti į peržiūrą


Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

UA-82870661-3